Aktualizacja forum Biblioteki w Szkole. Więcej informacji
Pytajnik

Re: Konkurs "Biblioteka przyjazna uczniowi"

wtorek 18 lis 2014, 13:35

Panie Juliuszu, jeśli organizator wymaga wpłaty, a mnie na nią nie stać (a szkoła nie da), to automatycznie rezygnuję z udziału, bo po co mam się narobić, skoro bez wpłaty za szkolenie nie uznają mi dokonań?

Juliusz Wasilewski
Kontakt: Strona WWW

wtorek 18 lis 2014, 15:30

Aha.
No i słusznie :)

grey.bn

czwartek 20 lis 2014, 14:52

Witam,

bardzo się cieszę, że poruszony przeze mnie wątek spotkał się z dużym odzewem. Co do szkoleń tego typu ; niestety coraz częściej jesteśmy narażeni na przedziwne pomysły, chcących tylko zarobić księgarń, różnego rodzaju firm :roll: itp. Z pewnością wielokrotnie mieliście z takowymi do czynienia. Nasz dyrektor kilka razy dał się "naciągnąć", różnym przesympatycznym paniom na "doskonałe programy multimedialne" za bajońskie (jak na nasz budżet) kwoty. Moim zdaniem najważniejsze to nie dać się zwariować i liczyć na niezawodną pomoc forumowiczów :lol: !
Co do darmowych, efektywnych szkoleń polecam zaangażowanie w działania organizowane przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Można zrobić coś na prawdę ciekawego, nietuzinkowego przy doskonałym wsparciu merytorycznym. Acha... gdyby komuś na tym zależało dają piękne dyplomy i zaświadczenia (za darmo).

Juliusz Wasilewski
Kontakt: Strona WWW

poniedziałek 15 gru 2014, 01:51

A teraz od tej samej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością można za jedyne 298 zł + VAT kupić sobie tytuł "Biblioteka - szkolne centrum kultury" :)

Swoją drogą ciekawe, ile szkół takie rzeczy kupuje

http://www.bibliotekawszkole.pl/news.php?id=374

bomila

sobota 07 lis 2015, 21:39

Akcja się rozwija. Właśnie ruszyła 6 edycja tego (i pokrewnych) konkursu. W regulaminie zapis o kursie stał się bardziej enigmatyczny. Jako zadanie 10 występuje:

10. Zgłaszanie swoich przedstawicieli do udziału w kursie Biblioteka przyjazna uczniowi, który w okresie od 27.11.2015 r. do 27.02.2016 r. przeprowadzi w formie e-learning Studium Prawa Europejskiego w Warszawie (zadanie obowiązkowe).

Oczywiście do tej pory żadnej listy "nagrodzonych" bibliotek nie ma...
Radzę uważać, bo właśnie do szkół trafiają informacje o całym pakiecie TYCH konkursów. Moja dyrekcja się zainteresowała...

anetta

poniedziałek 09 lis 2015, 11:56

:D
Ostatnio zmieniony poniedziałek 24 paź 2016, 14:16 przez anetta, łącznie zmieniany 2 razy.

libia11

poniedziałek 14 gru 2015, 18:57

Właśnie moje OP rozesłał do dyrektorów info o tym konkursie do wszystkich szkół.
http://biblioteki-szkolne.blogspot.com
Biblioteki Szkolne Online

bomila

poniedziałek 14 gru 2015, 22:00

Nasz OP rozesłał już w listopadzie. Na szczęście - nie było zalecenia "obowiązkowo bierzcie udział", tylko informacja. Moja dyrekcja najpierw się zainteresowała, ale po przedstawieniu konkretnych faktów - zrezygnowała. Na szczęście! :D

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”