Aktualizacja forum Biblioteki w Szkole. Więcej informacji
Anna Marcol
Posty: 12
Rejestracja: czwartek 30 sie 2012, 22:26

„Do biblioteki nie tylko po książkę” - bezpłatna konferencja

środa 06 maja 2015, 17:29

Jak zmienia się czytelnik? Co decyduje o wyborach czytelniczych? Z jaką ofertą powinna wystąpić biblioteka, aby była atrakcyjna dla współczesnego użytkownika? Czy technologia może wspierać i kształtować nawyki czytelnicze? 

Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć podczas konferencji warsztatowej „Do biblioteki nie tylko po książkę. Technologia, edukacja, kultura”, która odbędzie się 28 maja 2015 r. w Katowicach.

Gościem specjalnym będzie Pani Champa Saha z Bengaluru w Indiach – pedagog specjalny, magister literatury angielskiej. W kręgu jej zainteresowań znajduje się tematyka kształcenia kompetencji czytania i pracy z dzieckiem dyslektycznym. Prelegentka przybliży zagadnienia edukacji czytelniczej w Indiach i odpowie na pytania uczestników (wykład będzie tłumaczony na język polski).

Szczegółowy program części wykładowej, ofertę zajęć warsztatowych oraz informacje dotyczące zgłoszeń opublikowaliśmy pod adresem: http://do-biblioteki-nie-tylko-po-ksiazke.weebly.com/.

Organizatorami konferencji są: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach, Regionalny Ośrodek Metodyczno-Edukacyjny „Metis” w Katowicach oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Katowicach.

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości