Izabela Gwiazda

UWAGA dziwne

piątek 01 mar 2013, 23:30

Ten post na FC jest dziwny albo ktos ostrzeg nas albo próba uncestwienia strony
Załączniki
spam.jpg
spam.jpg (49.82 KiB) Przejrzano 2094 razy
Izabela Gwiazda

Wszystko dla Szkoły

Re: UWAGA dziwne

sobota 02 mar 2013, 11:25

Jako że powstał taki temat, przeznaczmy go może na informacje o wszelkich spamach i dziwnych wydarzeniach związanych z akcją.

Jest osoba o nicku "me"/"michal"/"michas"/"wara odkn". Wkleja na różne fora itp. praktycznie ten sam tekst, że ta akcja to oszustwo, że chodzi wyłącznie o KN, panuje tu cenzura itd. Od paru dni pisze wielkie wypowiedzi na facebooku i na stronie. Wczoraj chyba wpadł na to, że jest zablokowany i się nie wyświetlają :lol:

Gdybyście gdzieś to zobaczyli, prosimy o wklejenie tam takiej wiadomości (lub napisanie swojej):

"Pan Michał to dobrze znana osoba organizatorom akcji. Jego zachowanie jest co najmniej dziwne. Najpierw zajął 3 dni na obszerne dyskusje na stronie akcji, gdzie powtarzał ciągle te same argumenty. Wszystkie jego pytania, zastrzeżenia i argumenty zostały bardzo obszernie wyjaśnione (nadal można je przeczytać). W końcu uznał, że "nie ma o bibliotekach pojęcia i nic go to nie obchodzi". Następnie zaczął zakładać kolejne tematy ze swoimi oskarżeniami, gdzie został ostrzeżony, by rozmawiać na temat projektu i bibliotek, a nie o bezpodstawnych insynuacjach.

Wówczas pan Michał zaczął masowo wklejać te same wypowiedzi w różne tematy. Organizatorzy musieli zacząć kasować jego wpisy, a w końcu specjalnie "dla niego" przerobić stronę tak, by nie mogły jej komentować osoby anonimowe. Pan Michał założył więc profil na facebooku i zaatakował tam :D W nocy skomentował wszystkie wpisy znajdujące się na profilu. Gdy został zablokowany, zaczął twierdzić, że ktoś cały czas wyczekuje jego wypowiedzi i je natychmiast usuwa. PANIE MICHALE - JEST PAN TAM ZABLOKOWANY. TYCH WPISÓW NAWET NIKT NIE CZYTA, WIĘC TEŻ NIE BLOKUJE! :)

Pan Michał wysnuł nawet spiskową teorię, że tak przerobiono stronę, by go oszukać i jego komentarze wyświetlają się jemu, lecz nie innym użytkownikom. PANIE MICHALE - TAK DZIAŁA FACEBOOK. PROSZĘ PISAĆ DO ZUCKENBERGA :D

Od tygodnia pan Michał buszuje po internecie i wkleja wszędzie ten sam tekst. Na niektórych forach mu odpowiadano, a następnie go zablokowano (np. forum EBIB). Nie wiemy, czemu to robi, nie chcemy snuć spiskowych teorii. Podejrzewamy chorobę psychiczną i brak innych zajęć :)"

beaa

sobota 02 mar 2013, 19:08

Znany nam Michał jest też na belferblogu:
http://chetkowski.blog.polityka.pl/2013 ... /#comments
Michał
27 lutego o godz. 18:26
Przybywam się pochwalić zdobytym doświadczeniem życiowym.

Wypowiadałem się w paru miejscach w temacie ‘likwidacji’ bibliotek. Zostałem nazwany m.in.:
- płatnym komentatorem,
- rządowym ekonomistą,
- radnym z Chmielnika.

Określenia bardzo grzeczne. Skromnie to wygląda wobec Twoich dokonań. Jednak jestem zadowolony. ;)

Spójrz tu oto: forum EBIB. Pan administrator zablokował mi tam możliwość wypowiadania się (chyba zbulwersowała go moja wypowiedź o podatnikach). Przeczytałem regulamin forum i nadal nie wiem dlaczego. Pan Dariusz Chętkowski ma do mnie widać znacznie więcej cierpliwości.

Żeby nie było, że nie na temat: właśnie o sposobie likwidacji Karty Nauczyciela napisałem na ww. forum i była to wypowiedź, po której zablokowano mi dostęp. ;)
Michał
27 lutego o godz. 23:46
Tak, śmiechu jest trochę przy takich dyskusjach. Tylko wiesz, co? Mnie się to po prostu w głowie nie mieści. Nie pojmuję tego sposobu myślenia. Za nic. Z jednej strony niby inteligentny rozmówca się znajdzie, coś nawet kulturalnie powie, a jak mowa na temat skąd komu nogi wyrastają, to taki mur! Nie pojmuję tego dorabiania ideologii do własnego zawodu. Nie pojmuję wcale a wcale. To jakieś zjawisko, co powinno być dogłębnie zbadane przez psychologów. To przełączanie logicznego myślenia na OFF. Bo przecież nie jest tak, że ci ludzie w ogóle nie potrafią logicznie myśleć. Może przyczyna tkwi w odmiennym systemie wartości? Nie wiem. Gdy w pracy pierwszy raz napotkałem takich ludzi, nie mogłem się nadziwić. A tu widzę, że również nauczycieli dotyka ta zaraza. Hm. A może to ze mną jest coś nie w porządku?
Michał
2 marca o godz. 13:57

Chcę uczciwie zakomunikować, że pan administrator forum EBIB przywrócił mi możliwość zamieszczania komentarzy. Sam o tym napisał TUTAJ.
beaa

Wszystko dla Szkoły

sobota 02 mar 2013, 21:38

Bardzo prosimy wrzucić tam informację o tym, kim jest pan Michał.
My nie chcemy się z nim kontaktować, bo to naprawdę chora osoba. Zaraz znowu zacznie spamować i stracimy 4h na kasowanie jego spamu :/ Robi nawet nocne ataki o 4 w nocy i komentuje wszystko, co możliwe :D

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”