Maria O

Fundusze unijne

wtorek 09 paź 2007, 19:30

Czy ktoś z Was Próbował już "pozyskać fundusze unijne" na potrzeby biblioteki?
I jeszcze lepiej z pozytywnym skutkiem?

Pod jakie dziedziny można "podłączyć" naszą działkę, żeby coś zdobyć?
Pozdrawiam.

Karola

fundusze unijne

środa 10 paź 2007, 09:51

Ja napisałam program biblioteczny , który został włączony do tzw. Szkoły Szans finansowanej przez Unię. Teoretycznie wszystko jes fajnie. Kupiłam ksiązki, bylismy w kinie, teatrze, za kilka dni przyjedzie do nas znana pisarka, później następna, będa spotkania z podróżnikiem, filmoznawcą i może jeszcze z kimś. Ale...... jest to droga przez mękę i nie wiem czy wiedząc wczesnie jak to będzie od strony "papierkowej" wyglądać zdecydowałabym sie na robienie czegokolwiek. Pozyskałam więc jakieś fundusze ale możecie mi wspólczuć tyle mam z tym teraz roboty dodatkowej.

tao

środa 17 paź 2007, 09:58

ja byłam na kursie "pozyskiwanie funduszy unijnych... w oswiace" i tak szczerze powiedziawszy niewiele z niego wyniosłam. Ale jezeli chcesz pozyskać pieniadze z Unii to musisz się "podpiąć" pod jakis inny program o nas bibliotekarzach szkolnychg Unia nie pomyslała a szkoda.
ola

tatsu

środa 17 paź 2007, 12:55

Tao, dokładnie tak to zaobserwowałam, uczestnicząc w kursach tego typu. Przy tym, żeby odszukać program, pod który można podpiąć cokolwiek, to nie jet tak "hop-siup", jak to niektórzy raczą myśleć.

Maria O

Fundusze unijne

środa 17 paź 2007, 17:20

Do Karoli !

A mogłabyś coś więcej dodać na ten temat?
Może jakieś materiały mogłabyś mi przesłać na maila?
maria_owczarek@poczta.onet.pl

Baardzo proszę!

Też byłam na szkoleniu i powiedziano nam, że "marne szanse "!

ula

czwartek 18 paź 2007, 12:33

Proponuję spróbować tu: www.fww.org.pl - Konkurs "Nasza świetlica - nasz klub"; tam można coś wygospodarować na "doposażenie" biblioteki szkolnej. Powodzenia :)

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”