Panibiblioteczka

Re: Czy organizujecie jakis konkursy w bibliotece??????????

środa 19 wrz 2018, 14:17

Aqa pisze:Kurier wam przywiózł- czy ten prezent sam z siebie u was się znalazł, czy pisaliście do Biedronki jakieś pisma o przysłanie maskotek? Pytam, bo sama forma byłaby fajna jako nagroda za konkurs dla najmłodszych. Nigdy żaden kurier nic na nie przywiózł, niezamówionego.
Postaraliście się o to jakoś?
nie staraliśmy się, nic nigdzie nie zamawialiśmy... przyniósł paczkę do sekretariatu po prostu, sama byłam zdziwiona :roll:

sylv

środa 19 wrz 2018, 14:58

Tak, każda SP w Polsce to dostaje jako zaproszenie/zachęcenie do udziału w konkursie czytelniczym. U mnie akurat paczka nie dotarła do mnie, a do... pedagoga szkolnego :shock: Dowiedziałam się dopiero na radzie, jak zaprosiła wszystkich nauczycieli do zachęcenia dzieciaków do udziału w konkursie. Do tej pory sama nie wiem, o co chodzi.

Aqa

środa 19 wrz 2018, 17:44

Ledwie napisałam post- paczka przyszła. Zajrzałam na stronę słodziaków- czytelne informacje. Paczka jest prezentem, bezpłatnym, ale można startować w konkursie na m.in. 3 tys zł dla biblioteki, są tez nagrody dla dzieci w postaci słodziaków. Wygląda to sympatycznie, acz w kwestii narobienia się w pracy przy rozmaitych projektach, w tym słodziakowym, każdy z nas może wylać ocean komentarzy.

Dorota79

czwartek 20 wrz 2018, 09:08

Do mnie jak na razie nic nie przyszło. Pozostaje mi tylko czekać, chyba że można samemu się zgłosić, a nuż nie przyślą?

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”