AniaZ

Meble do biblioteki

czwartek 29 lis 2007, 13:15

Witam. Mam kupić nowe regały do biblioteki. Czy ktoś mi może polecić jakąs firmę oferującą tanie i dobre regały? Można pisać tez na mój mail zanja@o2.pl Dziękuję!

Gość

piątek 30 lis 2007, 14:44

Jacko jesteś skarbem naszego forum :D B.

AniaZ

Dziękuję

piątek 30 lis 2007, 20:40

Dziękuję bardzo za pomoc :D

Jacko

piątek 30 lis 2007, 21:24

to jeszcze dorzucę to http://pw-intermeble.pl/index_gal.html regałki superowe i nie gorsze od tych co wyżej wkleiłem a przynajmniej w cenach się moża ze strony zorientować.. łoj pjjjjjękna biblioteka by taka była :-)

czajola

wtorek 04 gru 2007, 10:22

Tak, Jacko, byłaby pięęękna biblioteka! Już widzę ją w swych marzeniach... Ciekawe, czy można zmienić kolor regałów, bo niebieski nie pasuje do mojego wnętrza (mam jasną zieleń groszkową). Jest tylko jeden problem - brak pieniędzy nawet na nowe lektury. A może ktoś w związku z wyposażeniem biblioteki ma pomysł, jak uzyskać fundusze z Unii?
w życiu piękne są tylko chwile

PollyAnna

środa 12 gru 2007, 16:12

czajola pisze:Tak, Jacko, byłaby pięęękna biblioteka! Już widzę ją w swych marzeniach... Ciekawe, czy można zmienić kolor regałów, bo niebieski nie pasuje do mojego wnętrza (mam jasną zieleń groszkową). Jest tylko jeden problem - brak pieniędzy nawet na nowe lektury. A może ktoś w związku z wyposażeniem biblioteki ma pomysł, jak uzyskać fundusze z Unii?

A może poprosić o 1 puszkę farby i przy pomocy rodziców lub uczniów z aktywu bibliotecznego przemalować "brzydki" kolor regałów? Byłoby ładniej , przyjemniej i inaczej - bo pod kolor :-)))

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”