jomik

ewidencjonowanie materiałów ćwiczeniowych

niedziela 05 paź 2014, 13:31

Po wprowadzeniu podręczników do księgi podręczników i broszur, księgowa wróciła ze szkolenia i powiedziała że materiały ćwiczeniowe(własność ucznia, bez obowiązku zwrotu) mam wprowadzić do księgi inwentarzowej podr.a na koniec roku zubytkować. Jak ewidencjonujecie ćwiczenia?

Maria
Kontakt: Strona WWW

Re: ewidencjonowanie materiałów ćwiczeniowych

niedziela 05 paź 2014, 13:47

Syzyfowa praca biednych bibliotekarzy i głupota urzędników, wystarczy przecież ewidencjonować podręcznik i jako materiał towarzyszący dopisać ćwiczenia. Bezzwrotnie to wiadomo, wynika z komentarza UOSO, po co pieczątki, numery i potem odpisy :roll:

bomila

środa 08 paź 2014, 09:54

NIE ewidencjonuję!

Alicia

środa 08 paź 2014, 10:16

Pracuję w dwóch szkołach i w każdej jest inaczej. W jednej po rozpoczęciu roku szkolnego dyrektor przyszedł mnie i powiedział, że mam wpisać ćwiczenia (gdzie - nie wiedział, więc z dwojga złego wpisałam do księgi broszur), a w drugiej wspólnie postanowiliśmy ich nie wpisywać tylko rozdać uczniom. Za jakiś czas pewnie okaże się, że gdzieś postąpiłam źle, ale tym będę się martwić potem.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”