Strona 1 z 1

zainstalowany XP a licencja na Vistę

: czwartek 10 sty 2008, 16:53
autor: zoja
Witam wszystkich, jestem tu po raz pierwszy, chociaż śledzę forum od pewnego czasu. Mam najnowszą pracownię z 2007 roku instalowana przez firmę COMARCH. Na komputerach mamy zainstalowany XP natomiast nośniki i licencję na Vistę. Brak oczywiście Windows Disk Protection, żle zrobione partycje (juz poprawilismy) a przede wszystkim tapeta Interii, któej nie możemy usunąć, strona startowa Interii, program iDesk, który częściowo usuneliśmy ale wszystko tak poblokowane że praktycznie nic nie możemy zrobić. Nawet programy PWN nie działają dobrze. Chcemy na jednym z komputeró zainstalować Vistę, może przy naszych ustawieniach będzie sytem lepiej działał. Czy wobec tego że mamy licencję na Vistę a nie na XP może to sami zrobic?

: piątek 11 sty 2008, 12:14
autor: Maria
Dziwna sprawa. Instalacja systemu innego niz licencja :shock: Proponuję napisac do firmy która instalowała, i porozmawiać, poniewaz wszystko jest objęte gwarancją. U mnie jest Vista i Office 2007

: piątek 11 sty 2008, 13:01
autor: ponczek
może to sami zrobic?
Przy samodzielnej instalacji systemu tracicie gwarancję na niego. Gdyby się coś działo w przyszłości to już nie można złożyć reklamacji. Gwarancja na sprzęt oczywiście pozostaje tylko na sam system przepada.