skaya333

Ponowne składanie wniosku

środa 07 wrz 2016, 11:09

Witam serdecznie w nowym roku szkolnym
Mam pytanie odnośnie składania wniosku po raz drugi. W moim mieście tylko jedna szkola na kilkadziesiąt składających dostała akceptację w pierwszym etapie programu, więc nie sądzę, że pozostałe wnioski miały jakieś wady. Dlatego nie wiem, w jaki sposób zmienić mój wniosek ubiegłoroczny, żeby przeszedl w tym roku. Pomóżcie, proszę! :)
Podzielcie się informacjami:
- jak bardzo szczegółowo opisywalyście zadania, konkursy, działania? Czy tylko podawalyście że będą konkursy czytelnicze?
- czy w przypadku zespolu szkół jako szkołę wpisywałyście zespół czy jedną wybraną np technikum?
- czy podawałyście szczegółowy harmonogram, daty, liczbę uczestników działań, itp?
Podawajcie też wszelkie ciekawe uwagi , które mogą sprawić, że nasze wnioski w drugim etapie będą miały szansę przejść.
Przeglądam mój wniosek po raz enty i naprawdę nie wiem, co w nim jest nie tak. To bardzo frustrujące - mogli by chociaż podać powód odrzucenia tak wielu szkół.
Pozdrawiam i czekam na wsparcie koleżanek i kolegów

Iskra

Re: Ponowne składanie wniosku

środa 07 wrz 2016, 11:39

A czy wiadomo już do kiedy (i od kiedy) można składać ponowne wnioski. Co do poprawności wniosków ubiegłorocznych to wydaja mi się, że to nie było odrzucenie z powodu jakiś błędów tylko z braku funduszy :(

Maria
Kontakt: Strona WWW

czwartek 08 wrz 2016, 09:20

Do 31 października należy składać wnioski. Zasady b/z.

myrra

poniedziałek 12 wrz 2016, 21:19

skaya - w moim powiecie bardzo podobnie - wszystkie wnioski na 0 punktów ale czemu, jakie błędy - tego nikt nie powie. Każda szkoła pisała wniosek osobno, nie mam pojęcia co miały inne dziewczyny ale nie chce mi się wierzyć, że wszystkie napisałyśmy aż tak słabo :(
Z tego co znalazłam w internecie to nasze pomysły zamieszczone we wniosku były bardzo podobne do tych, które pieniądze otrzymały, więc tez nie wiem, co teraz napisać, żeby "poprawić" wniosek.

Iskra

wtorek 13 wrz 2016, 20:25

A skąd macie informacje ile punktów zdobyły Wasze wnioski?

myrra

poniedziałek 19 wrz 2016, 21:06

Na stronie Urzędu Marszalkowskiego była lista i punkty przy każdym z wniosków.

libia11

wtorek 20 wrz 2016, 15:26

W Dolnośląskim nie było punktacji.
http://biblioteki-szkolne.blogspot.com
Biblioteki Szkolne Online

Iskra

środa 21 wrz 2016, 08:30

W Poznaniu była punktacja tylko przy szkołach, którym przyznano fundusze :(

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”