KASIA

Re: Dotacja na darmowe podręczniki

wtorek 01 lis 2016, 11:17

Ponowaniam swoje pytanie dot. darmowych podręczników z MEN do klasy 1. Zbliża się termin wymiany części 1 na część 2, czy w związku z tym, ta pierwsza część może być już wycofywana??? Pytam, bo mam coraz mniej miejsca, poza tym takie stopniowe wycofywanie byłoby bardziej na spokojnie, niż wszystko na koniec roku szkolnego. Zastanawiam się czy będą jakieś procedury, czy poprostu napisać protokół wycofania. A co z nimi dalej??? Oddajemy do Kuratorium, bo to Kuratoria rozprowadzały te podręczniki, czy bezpśrednio na makulaturę??? Może ktoś już coś wie :). Czekam na wieści :). Pozdrawiam :)

KaJu

środa 02 lis 2016, 21:07

Też nie mam miejsca! Ale dyrektorka jeszcze nie pozwoliła mi wycofać elementarza, bo nie wiadomo, co będzie. Może pojawią się jakieś wytyczne i procedury pod koniec roku? I co będzie z reformą tak w ogóle? Inny podręcznik czy ten sam podręcznik?
Wycofanie chyba normalnie przez protokół, wykreślanie ubytków etc. Skąd pomysł, żeby do kuratorium... a co oni by z tym zrobili? :wink:
POZDR:) Kaja

KASIA

środa 02 lis 2016, 21:12

Oddadzą na makulaturę ;)

Aqa

środa 02 lis 2016, 22:30

Podręczniki są na 3 lata, do końca roku szkolnego nic nie można z nimi robić. Nawet jak zalegają kąty. Poza tym, przy tak szybkiej zmianie prawa, nocami, nie radziłabym wybiegać przed szereg, nie wiadomo za co człowiek może stracić głowę.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”