Juliusz Wasilewski
Posty: 711
Rejestracja: niedziela 09 kwie 2006, 16:06
Kontakt: Strona WWW

Ważna informacja dla prenumeratorów RUCH SA

poniedziałek 16 paź 2017, 12:06

Na naszej stronie pojawiła się informacja, że niestety nie możemy zagwarantować otrzymywania w terminie czasopism zaprenumerowanych poprzez RUCH SA na 2018 r.

Pełne wyjaśnienie znajduje się poniżej, a temat tworzę na wypadek pytań i innych uwag odnośnie działalności RUCH SA lub generalnie prenumeraty.

---

W związku z permanentnymi, wielomiesięcznymi opóźnieniami w płatnościach ze strony kolportera, musieliśmy niestety zdecydować, że nie będziemy przesyłać do RUCH SA czasopism, jeżeli kolporter w danym momencie będzie zalegał z płatnościami.

Oczywiście nie przesądzamy, że sytuacja finansowa RUCH SA się nie poprawi, ale w praktyce np. w 2017 r. ani razu nie moglibyśmy przekazać numerów w terminie.

Do tej pory przesyłaliśmy wszystkie numery, ignorując wielomiesięczne opóźnienia ze względu na czytelników. Nie możemy jednak w nieskończoność kredytować działalności wielkiej firmy, jaką jest RUCH SA, szczególnie że sytuacja trwa od kilku lat.

Dlatego czujemy się zobowiązani, by uprzedzić Państwa o możliwych problemach jeszcze przed złożeniem zamówienia.

Jednocześnie zachęcamy, by zamiast u kolporterów, składać zamówienie bezpośrednio w redakcji: poprzez wygodny formularz (http://www.promocja2018.pl) lub telefonicznie (22 832 36 11)

- Jest znacznie taniej (do 135 zł rabatu dla instytucji)
- Gratis dołączamy materiałową torbę czytelniczki
- 60 zł kosztów przesyłki jest już w cenie
- Oferujemy duże zniżki dla zamówień prywatnych (do 214 zł)

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości