Strona 1 z 1

Jak nie czytam, jak czytam - zapraszamy do III edycji

: wtorek 13 mar 2018, 13:50
autor: Juliusz Wasilewski
8 czerwca o godz. 10. podejmiemy kolejną, trzecią już, próbę bicia rekordu czytania w jednym momencie - w ramach naszej wspólnej akcji "Jak nie czytam, jak czytam". W ubiegłym roku wzięło w niej udział prawie 460 tys. uczniów z ponad 2 tys. szkół. W wielu miejscach akcja była znaczącym wydarzeniem lokalnym. Biblioteki szkolne kolejny raz pokazały swój potencjał.
Akcja "Jak nie czytam, jak czytam", dzięki swojej atmosferze, spontaniczności, wykorzystywaniu ciekawych pomysłów, jest uznawana za najsympatyczniejszą polską akcję czytelniczą.
Czytajmy razem także w tym roku!
Nie stawiamy żadnych biurokratycznych wymogów. Potwierdzeniem udziału jest przysłanie sprawozdania.
Wsyztskie szczegóły są na stronie http://www.czytamy.org. Tam też w najbliższym czasie pojawi się możliwość dopisania się do mapy uczestników akcji.
Serdecznie zapraszamy :)

Re: Jak nie czytam, jak czytam - zapraszamy do III edycji

: piątek 16 mar 2018, 13:05
autor: Pola z Opola
Widzę, że mapka już działa. Niebawem przyczynię się do jej wypełniania (jeszcze tylko dla formalności rozmowa z dyrekcją).
U mnie akcja w ubiegłym roku bardzo podobała się uczniom i sami wymyślali różne rzeczy. Dyrekcja też była zadowolona, bo akcja odbiła się sporym echem w lokalnych mediach, burmistrz chwalił itp. ;)

Re: Jak nie czytam, jak czytam - zapraszamy do III edycji

: wtorek 27 mar 2018, 11:22
autor: Kurana
My już się zgłosiliśmy - pani dyrektor bardzo zachwycona pomysłem :D

Re: Jak nie czytam, jak czytam - zapraszamy do III edycji

: czwartek 19 kwie 2018, 15:42
autor: Juliusz Wasilewski
Na mapie akcji jest już ponad 700 podmiotów deklarujących udział we wspólnym, jednoczesnym czytaniu - https://czytamy.org/mapa.
Możesz dopisać swoją szkołę, możesz zobaczyć, kto z Twojej miejscowości będzie uczestniczył w bici rekordu czytania i ewentualnie nawiązać współpracę.

Re: Jak nie czytam, jak czytam - zapraszamy do III edycji

: środa 22 maja 2019, 12:01
autor: Dorota79
Jak w tym roku będzie u was wyglądała ta akcja?