monia

program

poniedziałek 02 paź 2006, 18:24

Witam wszystkich. Jestem w trakcie pisania programu wzbogacania ksiegozbioru. Czy ktoś z koleżeństwa posiada coś takiego i mógłby mi pomóc.Bardzo proszę o przykładowe propozycje. Mój e-mail moniab00@op.pl Dziękuję serdecznie

alice

środa 04 paź 2006, 08:35

Hej. Musisz określić w jakiej szkole pracujesz, bo to na pewno będzie wpływało na dobór literatury, jaką będziesz chciała zakupić. Czy to jest duża szkoła, czy mała. Jak wygląda sprawa z lekturami, w jakim stanie jest księgozbiór podręczny. A nade wszystko jekie masz fundusze?! Zawsze musisz pamiętać, że dzieci (młodzież) przychodzi po nowości, dlategoi one muszą znaleźć się na liście zakupów. Ja współpracowałam z polonistami, z nauczycielami nauczania zintegrowanego (gdy pracowałam w szkole podstawowej). Kieruj się swoim "dobrym nosem bibliotecznym". Pozdrawiam

Gość

środa 04 paź 2006, 13:17

Witam tak jak poprzedniczka. Współpracuje z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, bo to oni wiedza z jakis podręczników czy ksiązek bedą korzystac uczniowie. A ponadto włącz ten nosek :wink: w moim przypadku zawsze sie sprawdza,mimo to ze pracuje w biblitece dopiero drugi rok a jest to moja pierwsza praca.
Pozdrawiam ja również jestem w trakcie zakupów :D

monia

piątek 06 paź 2006, 21:50

Dziękuję bardzo za porady. Skorzystam z nich napewno. Z tym że muszę napisać program wzbogacania księgozbioru i nie wiem jak mam to zrobić.Niestety w mojej krótkiej "karierze" nie pisałam nigdy czegoś takiego. Więc jeśli posiada ktoś z koleżeństwa coś takiego to proszę o pomoc. Mój mail moniab00@op.pl.

Gość

sobota 21 paź 2006, 14:24

witam!
Jeszcze raz chciałabym poprosić , szczególnie nauczycieli dyplomowanych o pomoc. Muszę napisać program wzbogacania księgozbiou. Bardzo proszę o wsparcie. Czytałam kiedyś tutaj na forum ,że ktoś z koleżeństwa napisał coś podobneg. Ngdy nie pisałam nic takiego więc byłabym wdzięczna, gdyby ktoś przysłam mi jakiś wzór. Mam wyszczególnione w punktach takie działania jak:wspólpraca z okolicznymi księgarniami i wydawnictwami, sprzedaż makulatury i dyskoteka szkolna( za zebrane pieniądzę kupić książki),np akcje podaruj bibliotece książkę na święta( Boże Narodzenia czy MŚBS). to są tylko punkty, nie mam pojęcia jak powinie wyglądać taki program proszę o pomoc. moniab00@op.pl
Z góry dziękuję!

do2006

czwartek 10 sty 2008, 23:56

Chyba trzeba usunąć te linki.Koniecznie!!

alan

niedziela 13 sty 2008, 19:38

Zajrzyj do archiwum czasopisma "Biblioteki w Szkole". Wydaje mi się ze w którymś numerze widziałam taki artykuł.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”