Margorzeta

Re: PRACA Z PROGRAMEM LIBRUS

piątek 22 wrz 2017, 12:00

Też jestem rozczarowana tą nowiną, bo liczyłam, że popchną ten program do przodu.

BeaN

sobota 23 wrz 2017, 19:44

Ja kupiłam go ok 2 lat temu i cały czas naciskałam na zmiany: mejle, telefony. I nic. Ostatnia aktualizacja 2013. Czyli 4 lata wciskali ciemnotę, przy sprzedawaniu o braniu pod uwagę naszych uwag. Czuję się oszukana. W piątek poinformowano mnie oficjalnie, że teraz pracują nad programem on-line i z naszym nic nie będzie już robione. Czy tylko ja wysyłałam uwagi i nękałam ich wiadomościami i telefonami??? Może uznali, że jednostkowe uwagi wynikają tylko z mojej upierdliwości :D.

goga59

niedziela 24 wrz 2017, 13:22

Też pracuję z tym programem od 2 lat, ale z radością przyjęłam informację, że program będzie działał "w chmurze". Na pewno będą udoskonalenia w działaniu programu. Więcej optymizmu. Trzeba być otwartym na zmiany. Oczywiście te lepsze.

BeaN

niedziela 24 wrz 2017, 20:22

Z tego co zrozumiałam po rozmowach z działem technicznym to ten nowy program trzeba będzie znów kupić. Nic mi nie mówiono o tym, że nasz stary będzie z nim współdziałał. Obym się myliła. Wiecie coś na ten temat?

MałaMI

niedziela 24 wrz 2017, 20:50

Goga59 - wiesz czasem optymizm nic nie daje.i bycie otwartym.Mój Progman załatwił mi dodatkową robotę, bo zapomniał o reformie i 7 klasy wprowadzałam ręcznie w 3 tygodniu września.Brak tego poziomu klas narobił mi niezłego bałaganu w czasie wypożyczeń.Jesli firma nie robiła aktualizacji przez 4 lata - to nowy produkt sprzeda za kolejne pieniądze.To nie są dobroczyńcy - patrz coroczny abonament w MOLu.

BeaN

niedziela 24 wrz 2017, 21:27

Niestety masz rację. Moją szkołę raczej nie stać na kolejny zakup. Więc będę się dalej męczyła z tym co mam. Niestety dałam się nabrać na słodkie obietnice sprzedającego produkt. Mój błąd, moja naiwność. Szkoda, że nic nie możemy więcej zrobić, żeby nas ktoś wysłuchał. Ja już wycisnęłam z tego programu wszystko co mogłam. I nękałam ich jak mogłam. Bez rezultatu :(

Margorzeta

wtorek 26 wrz 2017, 10:52

Nawet jeśli wyjdzie nowa wersja programu, to ja nie mogę sobie pozwolić na program pracujący w chmurze. Mam bardzo słabe połączenie internetowe, wewnętrzna sieć wifi, która się ciągle wykłada, zwłaszcza rano jak nauczyciele odpalają dzienniki elektroniczne. Już teraz jest to problemem, bo w sekretariacie drukarka chodzi po sieci wifi i rano nie są w stanie nic wydrukować.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”