Aqa

piątek 27 maja 2011, 09:38

Madan, zastanawiam się, czy te zwolnione osoby z dniem 1 IX 2011, z bibliotek szkolnych, mogłyby zbiorowo oddać sprawę do Sądu Pracy- podać do sądu burmistrza. Niezgodne z prawem są jego poczynania.
O ile wiem, sparwy w Sądach Pracy są szybkie.

Z przyjemnością zobaczyłabym wyrok skazujący burmistrza, lekceważącego PRAWO, LUDZI, EDUKACJĘ. [/b]

Bedo

Aqa

środa 01 cze 2011, 12:57

Stawiam wniosek na forum: Aqa na ministra edukacji!
Jesteś mądra babka i takich nam trzeba na górze.
Wszystko napisałaś tak, jakbym sama tego nie umiała. I niestety zgadzam się z Twoimi wypowiedziami w całaj rozciągłości! Gdziekolwiek Ciebie czytam, to tak jak bym siebie chciała wyrazić.... Napisałam "niestety", bo to co opisujesz, to niestety smutna prawda. I nie rokuje dobrze na przyszłość. .. A może gdzieś jeszcze błyśnie nadzieja???? Za rok? Za dwa? Za dziesięć???

Aqa

środa 01 cze 2011, 22:05

OOO kurka, Bedo, ale mnie rozbawiłaś :)
Po ciężkim dniu w szkole. /Wszyscy dostają mniejszej lub większej głupawki zwanej "koniec roku"/

Ty tak głośno się nie wyrażaj, bo ..kobieta /miałam dosadniejsze określenie na myśli/ gotowa mnie zamknąć, albo wytępić w inny sposób, a ja mam jeszcze dziecko na utrzymaniu, jedno z 4. trzecie też jeszcze wspieram, nie wiem, kiedy wreszcie będę wspierać siebie../

I tak macie szczęście, że "szanowna pani minister/ka wam odpowiada-acz nie wiem czy to powód do radosci, ona odpowiada szablonem:
"cudnie macie w szkole, mam zamiar róże wam usypać u stópek a wy nie dostrzegacie mojej dobrej woli", "wszystko co robię, to dla dobra społeczeństwa, lokalnego rzecz jasna, oraz dla samych nauczycieli"

zdesperowana brakiem możliwości wyjaśnienia pani minister twardo i rzeczowo, że prawdziwy powód jej ekspansji w edukacji: oszczędności jakimkolwiek kosztem,- z PR - dla ogółu o wspaniałości reform Hallowej,
ma bardzo krótkie nogi, nas nie stać na niego- prowadzi do obniżenia poziomu nauczania,
nie będę głosowała na tę "społeczność lokalną" jaką jest rządząca grupa /którą popierałam, przyznaję, z nadzieją na zlikwidowanie s-k skarbu państwa, KRUSu, Zmianę NFZ.. itp- a oni poszli po najmniejszej linii oporu, likwidując nas, zachowując posadki kumpli/
Moje dzieci również już nie, bo wiedzą, że matka spracowana, z pomysłami, czuje się jak idiotka wystawiona do wiatru. W dodatku ma miec szałową emeryturę ok, ponoć 800 zł. /Biedaczki z budżetówki w ministerstwach płaczą że mają ponad 5 tys netto./

Basia

czwartek 02 cze 2011, 07:24

Aqa pisze:...mam zamiar róże wam usypać u stópek
wciąż jednak słałbym ci róże pod nogi, choćby ze względu na ciernie jak mawiał poeta :lol:

xandre

czwartek 02 cze 2011, 08:17

Basia pisze:
Aqa pisze:...mam zamiar róże wam usypać u stópek
wciąż jednak słałbym ci róże pod nogi, choćby ze względu na ciernie jak mawiał poeta :lol:
Szkoda, że nie ma tu opcji "lubię to" :lol:

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”