waga

Z kim spotkanie?

wtorek 18 maja 2010, 12:04

Kogo zaprosić na spotkanie z uczniami ze szkoły podstawowej albo z gimnzjum? Kto daje sie zaprosić i nie zawiedzie?

Książka_76
Kontakt: Strona WWW

wtorek 18 maja 2010, 12:14

Witaj :)
Do szkoły podstawowej polecam autorów, z którymi organizowałam spotkania i należą do bardzo udanych:
p. Kazimierz Szymeczko,
p. Izabella Klebańska,
p. Dariusz Rekosz.
Powodzenia
"Wszyscy myślą o zmianie ludzkości. Nikt nie myśli o zmianie samego siebie" Anthony de Mello.

bogna3

wtorek 18 maja 2010, 22:17

Do szkoły podstawowej polecam też

Krystynę Śmigielską (dolnośląskie)

Byłam na spotkaniu z nią (i z dziećmi oczywiście).

Potrafi zainteresować wplatając różne elementy (z udziałem dzieci) np.: dramy, śpiewu i innej aktywności dzieci

waga

środa 19 maja 2010, 09:22

Jak zamówić takie spotkanie?

waga

środa 19 maja 2010, 18:25

Brak odpowiedzi na moje zapytanie mam chyba rozumieć: "sama się postaraj". Tak trzymać! Nie dawać namiarów, bo po co jej pomagać. Niech sama się spręża. A co!
Jeszcze tylko jedno: to po co to forum?

Aqa

środa 19 maja 2010, 18:32

A pomyślałaś, że moze ktoś, kto takie spotkania organizował, jeszcze nie przeczytał twojego postu??
A inni nie znają odpowiedzi????
Za szybko krytykujesz na Forum, wybacz.
Bardzo wiele piszemy, doradzamy.
Jednak obowiązuje zasada- jak nie wiesz- nie pisz bzdur. Może dlategona razie nikt ci nie napisał "jak "
/przy okazji- ja nie wiem/

Maria

środa 19 maja 2010, 22:38

waga pisze:Brak odpowiedzi na moje zapytanie mam chyba rozumieć: "sama się postaraj". Tak trzymać! Nie dawać namiarów, bo po co jej pomagać. Niech sama się spręża. A co!
Jeszcze tylko jedno: to po co to forum?
Wyluzuj, nie denerwuj się i cierpliwości trochę, bo po takich postach nie oczekuj, że ktoś Tobie pomoże, nawet jeżeli będzie wiedział.
Nie organizowałam takiego spotkania, ale najprostszym sposobem jest poszukanie w Internecie kontaktu telefonicznego, mailowego do autora lub menadżera i rozmowa czy i na jakiej zasadzie spotyka się z czytelnikami.

kalta

czwartek 20 maja 2010, 10:04

Ostatnio byłam na spotkaniu z panią Beatą Ostrowicką. Były tam jednocześnie dzieci ze szkoły podstawowej i młodzież z gimnazjum (ok. 150 osób). Obie grupy czytelników były zadowolone ze spotkania.

waga

czwartek 20 maja 2010, 10:06

"bo po takich postach nie oczekuj, że ktoś tobie pomoże, nawet jeżeli będzie wiedział." Zawziętość i zemsta przemawiają przez Ciebie, Mario.
Sama się dowiedziałam, m. in. o atrakcjnych formach spotkań oraz o upominkach dla uczniów. Ale nie podam nikomu tych informacji.

Marianna

czwartek 20 maja 2010, 10:13

Droga Wago, kto jak kto, ale Maria nie grzeszy raczej zawziętością a tym bardziej zemstą. Jestem na forum już troche czasu i często zadaję pytania - nigdy przenigdy nikt mnie nie obraził, za to zawsze mogę liczyć na pomoc.
Waż słowa koleżanko.

Iwona66

czwartek 20 maja 2010, 11:17

Spotkanie można zorganizować przez wydawnictwo Literatura: wystarczy wejść na stronę, w zkładkę "spotkania" i wybrać autora. Potem telefon, gdzie uzyskasz wszystkie informacje, ustalisz termin itp. Bardzo szybko i sprawnie. W ten sposób zapraszałam K. Szymeczkę. Z K. Petkiem umówiłam się osobiście - wszystkie dane sa na jego stronie

waga

czwartek 20 maja 2010, 11:30

Dzięki, Iwona 66!
Dzieki, kalta!

Maria

czwartek 20 maja 2010, 11:40

waga pisze:"bo po takich postach nie oczekuj, że ktoś tobie pomoże, nawet jeżeli będzie wiedział." Zawziętość i zemsta przemawiają przez Ciebie, Mario.
Sama się dowiedziałam, m. in. o atrakcjnych formach spotkań oraz o upominkach dla uczniów. Ale nie podam nikomu tych informacji.
Wago dziękuję za wyrażenie opinii na temat mojego postu :), komentuje tylko Twoje słowa, które obrażają Forumowiczów na tym Forum. Zaglądam tu od lat, zawsze mogę liczyć na pomoc i wsparcie, a Twoje słowa są bardzo krzywdzące. Przypominasz mi małą dziewczynkę z przedszkola - chyba pomyliłaś fora.

Aqa

czwartek 20 maja 2010, 15:50

Hym.. a ja sie dzielę wszystkimi posiadanymi informacjami i radami, jeśli tylko /mam nadzieję/ mają sens :wink:
Uzyskałam tez masę informacji, kiedy sama ich potrzebowałam, od Marii /kwestie rozliczeń po komputeryzacji, jak pierwsza to przerobiła/ , od Jacka /na forum, na prive/,red. naczelnego p. Wasilewskiego, od wielu innych osób i instytucji /pisałam też do BN- NIE musieli odpisywac mnie, ze SP, nie ich profil/
Cóż, każdy ma prawo do swojej opinii, ale i .. i każdy musi się liczyć z reakcją na opinie.

Zuzza

czwartek 20 maja 2010, 16:50

myślę,że waga zapomniała, że tu nie apteka ani oddział intensywnej opieki :roll: a tylko biblioteka
tu czas płynie swoim rytmem i chociaż tak jak "Biedronka" mamy mnóstwo "klientów" poganiających nas, sami siebie poganiać nie chcemy :?
do tego to po prostu ogromna wspaniała grupa wsparcia, a nie opłacani konsultanci prawni :roll:
na forach dla nauczycieli, a nawet dla świetlicy, piszą ludziska raz na dwa trzy tygodnie, a tu są wpisy niemal codziennie, więc i tak jest rewelacyjnie 8)
zwłaszcza, że zaczęło się rozpoczynanie zbierania książek od uczniów - już za miesiąc musi być "posprzątane" :mrgreen:
pozdrawiam wszystkich
trzymajcie się 8)

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”