Jola66
Kontakt: Strona WWW

nowe forum

sobota 16 paź 2010, 08:52

do Marii, może jednak ktoś Ciebie zna, nie byłaś kiedyś metodykiem w P...? Jeśli tak, to wprowadzałaś mnie w arkana bibliotekarstwa szkolnego ( kurs MOL, itd). Chyba, że się mylę? Jestem z T-ki

Maria

Re: nowe forum

sobota 16 paź 2010, 09:51

Jola66 pisze:do Marii, może jednak ktoś Ciebie zna, nie byłaś kiedyś metodykiem w P...? Jeśli tak, to wprowadzałaś mnie w arkana bibliotekarstwa szkolnego ( kurs MOL, itd). Chyba, że się mylę? Jestem z T-ki
Muszę Cię Jolu rozczarować, niestety nie jestem tą Marią o której myślisz, ale wiem o kim mówisz :). To miłe, że jest na Forum ktoś z okolicy. Jest za to wielce prawdopodobne, że spotkałyśmy się na jakimś szkoleniu w naszym ODN-ie w P... Pozdrawiam serdecznie :).

Malkontent

sobota 16 paź 2010, 20:27

Tak przy okazji Mario, jesteś dobrym duchem tego forum.Jesteś wspaniałym bibliotekarzem i jeszcze lepszym człowiekiem.Tak wnioskuję czytając Twoje posty.

Maria

sobota 16 paź 2010, 23:36

Dzięki Malkontencie z miłe słowa :). Forum ma tą zaletę, że można się zastanowić nad odpowiedzią, postem w przeciwieństwie do realu, gdzie czasami daję się ponieść emocjom i nie wiem, czy takie miłe słowa usłyszałabym od mojej dyrekcji i koleżeństwa.
W wracając do ducha i atmosfery sadzę, że to my wszyscy bibliotekarze i osoby spoza branży, z naszymi problemami, radościami i smutkami z wiedzą i niewiedzą i tym, że chcemy i mamy odwagę się wypowiadać, tworzymy ten a nie inny klimat tego Forum. Oby tak było nadal, czego wszystkim Forumowiczom i sobie życzę :).

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”