Strona 1 z 1

Projekt edukacyjny

: wtorek 30 lis 2010, 12:27
autor: Kawunia
Gdzie znaleźć w nowej podstawie programowej o bibliotekach, a dokładnie o książkach. piszę kartę projektu edukacyjnego i mam odpowiedzieć czy temat dotyczy treści nauczania z podstawy programowej. Błagam, pomóżcie, bo pilne!!!!!!!!!!!!!!!!

: wtorek 30 lis 2010, 13:10
autor: Karolina
Może publikacja "Nowa podstawa programowa z pomocą biblioteki szkolnej" wydana przez Sukurs będzie Ci pomocna w tym zakresie. Na pewno znajdziesz tam informacje o miejscu biblioteki szkolnej w przebiegu kształcenia i zasobach biblioteki szkolnej w przebiegu kształcenia. Nie wiem czy o to Ci chodziło. Książka kosztuje 34zł i można zamówić ją w sklepie internetowym.

: czwartek 02 gru 2010, 15:09
autor: Kawunia
Jestem opiekunem projektu. W karcie projektu muszę wpisać treści z nowej podstawy programowej, które będzie realizował ten projekt. gdzie w podstawie programowej jest mowa o bibliotece?

: piątek 03 gru 2010, 09:36
autor: Gość
Jakie tematy realizujecie? Czego może dotyczyc projekt prowadzony przez bibliotekarza? Może macie jakieś wskazówki, gdzie można znaleźć przykładowe projekty? Z góry dziękuję.

: sobota 04 gru 2010, 17:59
autor: MartaK.
Zastanawiałam się nad pomysłami na projekt, oczywiście związanymi z praca biblioteki. Pierwsze co mi przyszło do głowy to klasyczne: historia książki, historia pisma. Ale także nieco pogłębione 'ut pictura poesic' czyli o związkach literatury z malarstwem oraz parę pomysłów na tematy komiksowo - mangowe, jeszcze niezwerbalizowane przeze mnie.