jupio69
Posty: 128
Rejestracja: poniedziałek 15 maja 2006, 06:38

wycieczka a nadgodziny

poniedziałek 06 cze 2011, 08:39

Witam ! Byłam na wycieczce, która odbywała się od piątku pd godz. 15 do niedzieli do godz. 20.00. Czy należą mi się nadgodziny? Jak wygląda sytuacja, kiedy jest to sobota i niedziela? Jaka jest podstawa prawna? Z góry dziękuję za wskazówki..

Jacko
Posty: 685
Rejestracja: niedziela 18 mar 2007, 18:43

poniedziałek 06 cze 2011, 19:05

KN
Art. 42c. 3. Za zajęcia dydaktyczne, wychowawcze lub opiekuńcze, wykonywane w dniu wolnym od pracy, nauczyciel otrzymuje inny dzień wolny od pracy. W szczególnie uzasadnionych przypadkach zamiast dnia wolnego nauczyciel otrzymuje odrębne wynagrodzenie, w wysokości ustalonej w sposób określony w przepisach wydanych na podstawie art. 30 ust. 5.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 8 gości