Bianka

Dodatek motywacyjny - a jak to jest u Was?

poniedziałek 26 mar 2007, 13:18

Kochani mam pytanko . Jak jest u Was z dodatkami motywacyjnymi ? Na mój rozum dodatek motywacyjny czyli za coś , za pracę która ponad to co obowiązkowe sie wykonuje i sa z tego powodu jakieś osiągnięcia - chyba sie nie mylę - prawda?
A w naszej szkole jest tak - wszyscy ( czy robią czy tez nie ) maja jednakowy procent dodatku motywacyjnego . Oczywiście dyrekcja , kierownicy , a także przewodniczący komisji przedmiotowych maja większe i zróżnicowane dodatki . Wcześniej ( za dobrych czasów ) mieliśmy 5% , teraz tylko 2 % . A jak to jest u Was ?

Basko

Re: Dodatek motywacyjny - a jak to jest u Was?

poniedziałek 26 mar 2007, 21:26

Bianka pisze:Kochani mam pytanko . Jak jest u Was z dodatkami motywacyjnymi ? Na mój rozum dodatek motywacyjny czyli za coś , za pracę która ponad to co obowiązkowe sie wykonuje i sa z tego powodu jakieś osiągnięcia - chyba sie nie mylę - prawda?
A w naszej szkole jest tak - wszyscy ( czy robią czy tez nie ) maja jednakowy procent dodatku motywacyjnego . Oczywiście dyrekcja , kierownicy , a także przewodniczący komisji przedmiotowych maja większe i zróżnicowane dodatki . Wcześniej ( za dobrych czasów ) mieliśmy 5% , teraz tylko 2 % . A jak to jest u Was ?

Oj Bianko a kto Ci się przyzna :-((( . ale na powaznie to u nas jest tak samo jak u ciebie , a z tego co wiem to na drugi rok będzie tylko 1%- szokkkkkkkkk
Uśmiechnij się , jutro będzie lepiej ....:-)))

dosia

dodoatek

poniedziałek 26 mar 2007, 22:00

hej Bianka. jestem zatrudniona w bibliotece na 1/2 etatu od 4 lat, w tym roku dyrekcja łaskawie przydzieliła mi 20 zł

M.

poniedziałek 26 mar 2007, 22:51

witam!
no to ja mam chyba szczęście że mam mądrą dyrekcję
za mają ciężką pracę i załatwianie mnóstwa spraw dostałam 200 zł motywacyjnego

pozdrawiam

megi

wtorek 27 mar 2007, 07:46

Ja też się przyznaję :wink:
Dostaję 460 zł.
...entliczek pentliczek czerwony stoliczek
Miłość i śmierć
na kogo wypadnie entliczek pentliczek
na tego bęc....

Tonks

wtorek 27 mar 2007, 08:37

A ja nie mam ani grosza. I to nie dlatego, że nic nie robię. Po prostu praca nauczyciela-bibliotekarza w mojej szkole jest niedoceniona i stale pomijana we wszelkiego rodzaju premiowaniu i nagradzaniu... Robimy swoje, angażujemy się, realizujemy różne ciekawe pomysły i... bez echa. Powoli nam się odechciewa... :(

Książniczka

dodatek motywacyjny

wtorek 27 mar 2007, 09:17

Cóż, widać należę do tych docenianych szczęśliwców.Na co, jak na co, ale na dodatek motywacyjny nie mogę w żaden sposób narzekać - od lat mam ten "z najwyższej półki" w szkole i wielu nauczycieli przedmiotowych chciałoby mieć taki...
"Śmiejmy się, bo życie jest śmiechu warte !"...

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”