Bianka

Chciałam się pozegnać ....

poniedziałek 26 mar 2007, 13:52

No cóż chciałam się pożegnać z koleżankami i kolegami po fachu , z Panem Redaktorem Naczelnym , z piszacymi na forum bibliotekarzami i przedstawicielami różnych zawodów.

Jesli jakimś słowem , jakaś wypowiedzią obraziłam kiedys kogoś - najmocniej przepraszam . Nie to było zamierzeniem . Byłam bibliotekarzem z powołania , wykonywałam swoja pracę z zapałem . Ale niestety przyszedł czas pożegnania się z tym moim umiłowanym zawodem , a sprawy rodzinne zmuszaja mnie do wyjazdu z kraju i pożegnania sie z praca i Waszym forum . Choć wiadomo , ze wszędzie jest Internet i mozna pisać , ale nie będę juz pracować w swoim zawodzie , więc nie będę na bieżaco z Waszymi problemami .

Wszystkim kolezankom i kolegom zyczę wiele sukcesów zawodowych i prywatnych , zmniejszenia pensum godzinowego do 20 no 25 godzin , drozszej godziny ponadwymiarowej ( podział nie przez 125 lecz przez 72 ) , by w końcu doceniano nas- nas - a właściwie juz Was - nauczycieli bibliotekarzy , by w końcu skończyła sie dla niektórych udreka związana z zapchajdziurami :-))))

Życzę raz jeszcze powodzeniaaaaaaaaaaaaa

Książka_76
Kontakt: Strona WWW

poniedziałek 26 mar 2007, 14:00

Bianka :)
Życzę powodzenia i 3mam kciuki aby wszystko się udało :)
Pozdrawiam
"Wszyscy myślą o zmianie ludzkości. Nikt nie myśli o zmianie samego siebie" Anthony de Mello.

fiori

poniedziałek 26 mar 2007, 14:02

A to niespdzianka...
Wszystkiego dobrego Bianko!
Na nowej drodze życia :wink:

Jacko

poniedziałek 26 mar 2007, 14:02

no to słonecznych dni, wszystkiego dobrego i trzymaj się....

Jolanta

poniedziałek 26 mar 2007, 14:06

Szkoda, że nas opuszczasz koleżanko. Życzę powodzenia we wszystkich sprawach, zaglądaj na nasze forum.Pozdrawiam.

Bianka

poniedziałek 26 mar 2007, 14:27

No jeszcze dziś z Wami posiedzę, ale jak piszę to ostatni mój dzień w pracy . Właśnie przekazuję koleżance wszystkie dokumenty moich obecnych licznych sponsorów - adresy do nich , moje pisma o pieniądze i książki i czasopisma , no i całą dokumentację biblioteczną.
Tak jak pisałam w swoim zawodzie pracować tam na razie nie będę- tzn. w zawodzie nauczyciela bibliotekarza , ale w zawodzie nauczyciela - tak , czyli jednym słowem - nauczyciel - tak , tyle tylko że juz nie nauczyciel bibliotekarz.

Oczywiście zagladnę do Was tu czasami , tyle tylko , ze juz nie jako bibliotekarz , ale jak sami kochani wiecie- los płata nam czasami figle - mniejsze i większe . Mąż i syn dostali propozycję dobrej pracy właśnie tam , więc mama musi podążyć za rodzinką pozostawiając w kraju i serce i ukochaną pracę niestety :-((((

ula

poniedziałek 26 mar 2007, 15:03

Bianko, życzę Ci wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Jeszcze raz dziękuję za życzliwość, będzie mi Ciebie brakować... :cry: Ula

Jorka

poniedziałek 26 mar 2007, 17:04

Nie będzie źle :) . Człowiek się mobilizuje mając nowe wyzwania /byle nie były to zapchajdziurowe wyzwania, tu tracę poczucie humoru/ Takie właśnie masz w tej Danii. Napewno nie będziesz miała niższych dochodów :lol: , bo to niemożliwe. Wszystkiego dobrego. A napewno się nie żegnasz na stałe, bo jak znam życie- znajdziesz drogę do Forum, wystarszy tam.. pl w adresie uwzględnić:)

Maria

poniedziałek 26 mar 2007, 20:52

Miło było Cię gościć na Forum, mam jednak nadzieję, że będziesz tu zaglądała, wszak czy można przestać być bibliotekarzem?
Powodzenia Bianko :).

Basko

Re: Chciałam się pozegnać ....

poniedziałek 26 mar 2007, 21:07

[quote="Bianka"]No cóż chciałam się pożegnać z koleżankami i kolegami po fachu , z Panem Redaktorem Naczelnym , z piszacymi na forum bibliotekarzami i przedstawicielami różnych zawodów.

Ależ szkoda Bianko . Szkoda , że rezygnujesz z tego zawodu , zwłaszcza Ty - tak wspaniały i oddany sprawie bibliotekarz . Chyba pod Twoja nieobecność Twoi sponsorzy nie będa juz tak hojni jak do tej pory . Choroba - miałaś super rekę do pozyskiwania sponsorów dla biblioteki . Twoje pisma trafiały w sedno , zreszta bianko liczby świadczą o tym .
Poznałysmy się na jednym z kursów . doskonmale pamiętam Twoja kontrolną pracę na temat marketingu w bibliotece , która została wyróżniona . Poprosiłam cię wówczas o pomoc o podpowiedź jak napisać pismo , jak odnaleźć adresy sponsorów , a ty bez wahania przesłałas mi kopie swoich pism , całe mnóstwo adresów i doradziłaś mi co i jak powinnam w nich zmienić by pozyskać ludzi którzy będa sprzyjać naszej szkole a przede wszystkim bibliotece . I za to jestem ci wdzięczna i raz jeszcze bardzo ci dziękuje . Szkoda tylko ,że wyjeżdżasz i rezygnujesz z zawodu ktory jak to mówiłaś? - kochasz ponad wszystko
Uśmiechnij się , jutro będzie lepiej ....:-)))

Juliusz Wasilewski

poniedziałek 26 mar 2007, 22:58

Szkoda, że jedna z najaktywniejszych forumowiczek nas opuszcza :cry: Serdecznie dziekuję Biance za tak aktywny udział w naszym forum. Zapraszam tu od czasu do czasu w wolnej chwili. Proszę nas informować o swoich losach. Bedziemy mieli korespondenta zagranicznego :lol:. A może jakiś material do "Biblioteki w Szkole" lub do miesiecznika "Wszystko dla Szkoly" o edukacji polskich dzieci na obczyźnie...?
Bianko, życze powodzenia w nowym miejscu. :lol:

Bianka

wtorek 27 mar 2007, 08:54

Tak jak Maria napisała - bibliotekarzem sie jest i mimo zmiany miejsca zamieszkania czy nawet wykonywanego zawodu , bibliotekarzem nie przestaje sie być . Mario przyznaję Ci rację tym bardziej , że tak naprawdę to był i jest :-(((( mój ukochany zawód i aż łza mi sie w oku kręci gdy pomyślę , że jak na razie nie będę w tym zawodzie pracować. Owszem będę nauczycielką , ale już nie bibliotekarką :-(((

Jednak postaram sie być z Wami przynajmniej od czasu do czasu i może już nie będę potrafiła podoradzać Wam lub posprzeczać sie słownie z Jacko :-))) , ale postaram się śledzić Wasze wypowiedzi na tym superkowym forum i chociaż na chwilkę utożsamić się z Waszymi problemami .

Wszystkim z całego serca dziękuję za cieplutkie słowa i za możliwość rozmowy z Wami tu na forum . Uwielbiałam tu wchodzić i może nie zawsze moje odpowiedzi na dręczące Was problemy były satysfakcjonujące , ale przynajmniej starałam się być z Wami :-)))

Panie Redaktorze Panu również dziękuje za ciepłe słowa. Oczywiście jesli zechcecie mnie jeszcze czytać :-))) z przyjemnością poinformuję Was o swoich losach , o edukacji polskich dzieci na obczyźnie ....

Raz jeszcze wszystkim pięknie dziękuje i cieplutko pozdrawiam .

Aha- te materiały o Konarskim wysyłam jutro .

Bianka

wtorek 27 mar 2007, 08:57

Oj Basko dobrze że zdecydowałaś się zalogować na forum , ale nie przesadzaj z pochwałami bo ja jestem tylko zwykłym człowiekiem , w żadnym wypadku Judymem- oj daleko mi do Niego , dalekooooo

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”