aneta224

poniedziałek 11 cze 2007, 13:45

łatwo Ci sie śmiać Polly-Anno...dzisiaj tez miałam kilka zastępstw,rzuciłam listy obecności,przypilnowałam żeby nie uciekali i zaczęlam wykonywać "prace graficzne" dla mojego dyrektora na wczoraj...a komputeryzacja lezy.........

Maryjka

zastępstwa

wtorek 12 cze 2007, 13:18

Przepraszam, że odpowiadam tak późno. Byłam "poza zasięgiem".
Odnośnie płacenia za zastępstwo doraźne w sytuacji, gdy nie odpracowujemy tej GODZINY - za takie zrealizowane zastępstwo nie otrzymamy zapłaty. W sytuacjach, gdy dyrektor jest szanującym siebie i INNYCH istnieje wiele możliwości wynagrodzenia za TAKĄ pracę. Są to, niestety, bardzo nieliczne przypadki, o których nie mówi głośno się. Przepraszam, ale nie mogę wskazać konkretnych "nagrodzeń", bo leżą one w KREATYWNOŚCI naszych zwierzników i tylko oni mogą się tymi pomysłami podzielić (tzw prawa autorskie). hihihi!
Pozdrawiam M.

aneta224

wtorek 12 cze 2007, 18:41

no tak ...a ja jutro mam 5 godzin zastępstw na 6 godzin pracy...superos

PollyAnna

piątek 15 cze 2007, 13:55

aneta224 pisze:łatwo Ci sie śmiać Polly-Anno...dzisiaj tez miałam kilka zastępstw,rzuciłam listy obecności,przypilnowałam żeby nie uciekali i zaczęlam wykonywać "prace graficzne" dla mojego dyrektora na wczoraj...a komputeryzacja lezy.........

Och anetko pamietaj moja droga, ze smiech to zdrowie :lol: ...kazde dziecko Ci to powie :wink: ...ja juz dawno przestalam narzekać na te zastepstwa, bo co mi to da :?: , tylko bardziej mnie to rozjątrza :cry:

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”