Strona 1 z 1

Rezygnacja

: poniedziałek 03 wrz 2012, 11:39
autor: zanja
Dzień dobry.
Mam pytanie. Czy można zrezygnować z pełnienia funkcji protokolantki posiedzeń Rady Pedagogicznej. Nie chcę podawać powodów mojej decyzji, ale chcę się dowiedzieć jak to zrobić. Pisemnie czy tylko ustnie na posiedzeniu Rady? Czy dyrekcja może mnie NIE zwolnić? Z góry dziękuję za jakiekolwiek porady. Pozdrawiam.

Re: Rezygnacja

: poniedziałek 03 wrz 2012, 14:16
autor: mania
Jeśli chcesz zrezygnować bezkonfliktowo(wiadomo, że nikt nie chce tego robić)powiedz,że masz kłopoty ze wzrokiem, źle się czujesz i będziesz, być może chorować.....itp w normalny sposób się nie pozbędziesz tej zaszczytnej funkcji....... :lol:

Re: Rezygnacja

: poniedziałek 03 wrz 2012, 14:32
autor: Aqa
Też bym radziła formę z podaniem powodów, niż "nie- bo nie"- to może nie zadziałać. Forma spokojna ale stanowcza.
Jeśli wiele lat protokołowałaś, podałabym np.: przewlekłe zapalenie spojówek, z zaznaczeniem, że starasz się nie brać zwolnień lekarskich. Może tym razem ktoś inny się wykaże.
Przy okazji- może dyrekcja by zwiększyła dodatek motywacyjny osobie protokołującej, u nas tak jest. /łatwiej o chętnego/

Re: Rezygnacja

: poniedziałek 03 wrz 2012, 16:28
autor: zanja
Tez pomyślałam ze wymyśle coś ze słuchem lub wzrokiem :) ale nie wiem czy przejdzie. Ale dziękuje za podpowiedzi :) Niestety zmieniła mi się dyrektorka i po prostu nie da się tego wytrzymać. Ale jeszcze spróbuje. Jak to się mówi - "zacisnąć zęby i do przodu". Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedzi.