Książka_76
Kontakt: Strona WWW

środa 17 gru 2008, 12:56

Witaj Emila :)
Spróbuję Ci pomóc na tyle na ile umiem:
1. Prezentacje PP wysyłamy e'mailem do szkół partnerskich.
2. Na TwinBlogu kontaktujemy się z partnerami. Adres naszego twinbloga to: http://twinblog.etwinning.net/8900/. Niestety mamy problem z dodawaniem komentarzy.
3. O tytuł nawigacyjny polecam zapytać na forum eTwinningu.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
W razie czego służę pomocą :)
"Wszyscy myślą o zmianie ludzkości. Nikt nie myśli o zmianie samego siebie" Anthony de Mello.

Książka_76

środa 17 gru 2008, 14:21

Na zdrowie ;)
Podobno można dać hasło uczniom żeby sami korzystali z Twin Space. Ponieważ pracuję w podstawówce nie zdecydowałam się na ten krok i zadania uczniowie wykonują pod moim okiem. Założyłam też blog do tego projektu.
Uczniowie powymieniali się także adresami e'mail z uczniami z Rumunii.
Z Twin Space korzystam w stopniu znacznym (e'mail, forum, kalendarz). Myślę też o chacie, ale nie wiem czy się to uda (pracuję od 3 lat na swoim prywatnym komputerze i ciężko mi 20 uczniów uczestniczących w projekcie skupić przy jednym kompie).
Pozdrawiam
"Wszyscy myślą o zmianie ludzkości. Nikt nie myśli o zmianie samego siebie" Anthony de Mello.

migaweczka

niedziela 12 lip 2009, 22:23

Można podać uczniom hasło do TwinSpace albo ich zaprosić. Ja pracowałam z gimnazjalistkami, więc zaprosiłam je na platformę i same sobie wchodziły, kiedy miały możliwość, żeby oglądać materiały uczniów z innych szkół w projekcie.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”