Aktualizacja forum Biblioteki w Szkole. Więcej informacji
Malin
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 19 wrz 2006, 11:24
Kontakt: Strona WWW

Pulowerek

sobota 13 cze 2009, 20:21

Witajcie,

niedawno swoją działalność rozpoczął serwis pulowerek.pl:
Obrazek

Pulowerek.pl jest “innym portalem dla bibliotekarzy”. Czemu innym? Odróżniamy się od innych serwisów bibliotekarskich tym że chcemy dostarczać informacje, które was rozbawią, zaciekawią i pozwolą nabrać trochę dystansu do naszego zawodu. Chcemy zająć się określeniem naszego miejsca w (pop)kulturze oraz świadomości społeczeństwa. Nie zamierzamy stronić od poważnej tematyki związanej z naszymi codziennymi (i niecodziennymi) problemami oraz wyzwaniami zawodowymi. O tym też piszemy.

Chcemy być portalem dla każdego bibliotekarza oraz pracownika książki, który potrzebuje chwili relaksu lub refleksji. Kiedy zaczynasz wątpić w sens swojej pracy, lub jesteś znudzony siedzeniem za ladą wystarczy zajrzeć na nasz portal. Tutaj bibliotekarze są zawsze w centrum uwagi. Rozumiemy twoje poczucie humoru, twoje frustracje i podzielamy twoje marzenia.

Bibliotekarze, wbrew temu co się powszechnie wydaje to ludzie kreatywni, energiczni oraz dobrze zaznajomieni z najnowszymi trendami w kulturze oraz technice. Jest to grupa społeczna dobrze zorganizowana oraz szukająca dróg rozwoju o czym świadczą liczne konferencje i seminaria dla bibliotekarzy. Większość bibliotekarzy codziennie używa komputera, wielu z nich prowadzi strony swoich bibliotek. Duże grono posiada własne blogi, na których piszą o swojej pracy i zainteresowaniach. Pulowerek.pl to strona właśnie dla Was.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzania pulowerka, czytania, komentowania, głosowania w ankietach a także do współpracy. Zamierzamy publikować w pulowerku kwartalnik UKaDe, w którym będziemy opisywać pozabibliotekarskie pasje bibliotekarzy. Jeśli ktoś z was czymś się interesuje i chce się tym pochwalić, my chętnie o tym napiszemy. Z redakcją można skontaktować się pisząc maila na adres [email protected].
Pozdrawiam,
Marcin Malinowski
http://malin.net.pl

damajar
Posty: 18
Rejestracja: poniedziałek 02 kwie 2007, 14:06

piątek 17 wrz 2010, 13:53

Pulowerek jest ok. Jestem jedną z wielu fanek!!!! My bibliotekarze naprawdę nie jesteśmy szarzy i nudni. Nie mam pojęcia skąd te stereotypy.

heathurr84u2
Posty: 4
Rejestracja: piątek 07 wrz 2018, 17:17

Re: Pulowerek

poniedziałek 10 wrz 2018, 16:09

Moim zdaniem warto się w tej materii doradzić znajomych. To może być bardzo dobre rozwiązanie.
Nie oczekujcie od dnia tego, co mogą dać jedynie lata. Ale nie zapominajcie, że lata składają się z wielu dni, dlatego postanówcie, że nie zmarnujecie ani jednego. - J. M. Sailer

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość