Strona 1 z 1

własna firma

: wtorek 22 paź 2019, 14:52
autor: Leop
Myśleliście o własnym biznesie? Ja planuję otwarzyć sklep z wypożyczalnią strojów różnego rodzaju karnawało itp. Co o tym myślicie? mam już nawet program do faktur, lokal, i ciekawych dostawców.

Re: własna firma

: środa 23 paź 2019, 22:13
autor: loca89
Według mnie jest to całkiem ciekawy pomysł na biznes. Myślę, że warto byłoby spróbować. Co do mnie to też myślę nad własnym biznesem. Chciałabym prowadzić swoją kawiarenkę i oferować kawy z najróżniejszych zakątków świata. Jak ci się podoba mój pomysł? Na razie to próbuje się dowiedzieć jak powinien wyglądać taki biznes i co w gastronomi jest potrzebne.

Re: własna firma

: czwartek 24 paź 2019, 14:50
autor: Urkem
Opcja własnego biznesu to całkiem dobry pomysł, niemniej jednak wymaga dobrej organizacji. Przykładowo decydując się na prowadzenie firmy w biurze warto zadbać o jakość warunków pracy poprzez montaż instalacji. Takie rozwiązanie zapewni doskonałej jakości powietrze Tobie i Twoim pracownikom.

Re: własna firma

: wtorek 05 lis 2019, 18:31
autor: filomenka
Ja mam wlasna firme od kilku lat, nigdy nie narzekalam na jej funkcjonowanie ale jak pojawila sie niedaleko konkurencja to musialam pomyslec o jakiejs dobrej reklamie. Wynajelam firme specjalizujaca sie w marketingu szeptanym ktora za pomoca luznych dyskuscji z uzytkowanikami roznych socjal mediow wypromowala moja firme i fajne ją wypozycjonowala w internecie. Zyski wzrosly, klientow przybylo wiec mozna powiedziec udana inwestycja