Strona 1 z 1

Odwiedzamy pokój nauczycielski

: środa 28 gru 2011, 22:42
autor: magda47
Witam :)
Jak często zaglądacie do pokoju nauczycielskiego i w jakich relacjach jesteście z innymi nauczycielami?

: piątek 11 maja 2012, 21:34
autor: bogna3
Zaglądam rzadko, tylko jak muszę kogoś znaleźć, coś przekazać czy po dziennik na zastępstwo (niepłatne oczywiście). Mam raczej dobre relacje z dydaktykami, ale jak to w dużej szkole bywa - z jednymi lepsze, a z innymi poprawne.

Re: Odwiedzamy pokój nauczycielski

: piątek 04 sty 2013, 22:01
autor: bomila
Bardzo często - kilka razy w tygodniu, a bywają dni, że nawet kilka razy dziennie. Wszystko zależy od potrzeb. Nie jestem samotną wyspą. Współpracuję z innymi nauczycielami - w ramach różnych zespołów samokształceniowych. Wychowawcom i pedagogowi przekazuję informacje o uczniach, rozmawiam o rozwiązywaniu zaistniałych problemów. Prowadzę stronę internetową szkoły i gazetę szkolną, więc przypominam o dostarczaniu materiałów, uzgadniam terminy. No i chodzę na zastępstwa - jak chyba większość z nas, więc dziennik wziąć trzeba itd. :lol:
Kontakty bywają różne. Z jednymi łatwiej się dogadać, z innymi - trudniej. Jak to z ludźmi...

Re: Odwiedzamy pokój nauczycielski

: czwartek 17 sty 2013, 14:13
autor: barka35
Ja mam bardzo dobre układy z dydaktykami. Z niektórymi się nawet przyjaźnię poza szkołą. Byc może właśnie dlatego tak jest, że pokój nauczycielski odwiedzam tylko wtedy,kiedy muszę. Jestem poza wszelkimi intrygami, kłótniami i nieporozumieniami. Koleżanki przychodzą do biblioteki , żeby pogadać, czasem się pożalić,zwierzyć z kłopotów, bo jestem dla nich osobą neutralną, spoza różnych układów i układzików

Re: Odwiedzamy pokój nauczycielski

: środa 23 sty 2013, 09:55
autor: Zaczytana1
Codziennie, przed zamknięciem biblioteki, żeby sprawdzić, czy są jakieś komunikaty lub zastępstwa. Na ogół w pokoju nie ma już nikogo, więc szybko załatwiam, to co mam załatwić :D

Re: Odwiedzamy pokój nauczycielski

: wtorek 25 mar 2014, 15:29
autor: PannaNikt
Krotosk17 pisze:Zagladac to czesto zagladam, ale wchodzic nie wolno :D

Jeszcze można by było się za dużo dowiedzieć ;)

Re: Odwiedzamy pokój nauczycielski

: wtorek 29 kwie 2014, 08:54
autor: smerfna
Chyba właśnie o to chodzi ;) ale mam koleżankę, która żyje w komitywie z nauczycielkami i czasem idzie na ploty i na kawę do pokoju nauczycielskiego, zwykle jak któraś z koleżanek ma okienko.

Re: Odwiedzamy pokój nauczycielski

: piątek 11 lip 2014, 14:38
autor: smerfna
U mnie różnie bywa ;). Są nauczyciele, którzy pogardzają mną jako bibliotekarką i uważają, że nie warto zacieśniać ze mną kontaktów - choć tacy są nieliczni. I raczej częściej to nauczyciele przychodzą porozmawiać do biblioteki.