Jacko

piątek 10 gru 2010, 19:09

poczytaj tu

http://oskko.edu.pl/forum/watek.php?w=41111&s=1

http://ksiegowosc.infor.pl/forum/129996 ... GCP-Krakow

sprawą już chyba zajmuje się policja ale na przyszłość to gonić takie firmy

monik83

czwartek 16 gru 2010, 21:34

dziękuję bardzo za linki,będę miała "miłą" lekturę do poduszki.dziś zadzwonił pan z firmy gcp z działu windykacji i powiedział że czy chcę czy nie to i tak zapłacę,pan niemiły i gburowaty,w ogóle to podał mi numer IP z komputera którego zostało złożone zamówienia,normalnie porażka z tym pseudo instytutem. umówiona jestem z nim jutro na rozmowę tel. i zobaczymy co mi powie. moja pani dyr. powiedziała żeby żądać umowy którą niby podpisywałam z ta firmą, co oczywiście nie miało miejsca, bo na żadnym dokumencie nie widnieje mój podpis,zresztą nie jestem upoważniona do podpisywania żadnych umów w imieniu szkoły.ten instytut to same stresy i nic więcej .
coś do poczytania na przyszłość dla innych forumowiczów:

http://ops.pl/forum.php?page=&pg=0&cmd= ... &category=

Tadeusz

Problemy z firmą GCP Kraków

środa 27 kwie 2011, 13:06

Firma ta działa podstawie tzw." Regulaminu sprzedaży" traktując go jako zamówienie i umowę. Przeczytajcie dokładnie ten regulamin, który jest pełen sprzeczności, np. w postanowieniach końcowych w punkcie 20 piszą, że "publikacja ta" (regulamin) nie może być wykorzystywany w żadnym postępowaniu administracyjnym czy sądowym. Ciekawi mnie czy mają jakąś sprawę wygraną w sadzie, bo nie wyobrażam sobie orzeczenia wydanego przez sąd na podstawie tego regulaminu. Jeśli takowe ktoś potwierdza to jest to człowiek związany z tą firmą albo jakaś podróba. Wielu płaci dla świętego spokoju, kwoty nie powalają. Na tym bazuje ta firma. Ponaglenia przesyła zwykłym listem, co nie jest zgodne z KC. Z moich informacji wynika, że dużo ludzi związanych z oświatą zostało w to wkręconych, dogadują się na forum i składają zbiorowe zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez tą firmę w prokuraturze rejonowej dla miasta Krakowa Nowa Huta. Namawiam do przyłączenia się do tego zawiadomienia. Im nas więcej tym lepiej. Prokuratura ta prowadzi już dochodzenie w tej sprawie i trzeba trochę wysiłku i postawy obywatelskiej by powalczyć o swoje. Nie narzekajmy, zróbmy z tym porządek. Na bliskim wschodzie ludzie przez internet skrzyknęli się by spróbować obalić dyktaturę, a my nie możemy poradzić sobie z oszukańczą firmą. Jak jesteś głupi to płać i nie narzekaj. Prokurator może zignorować doniesienie jednej czy trzech osób, ale zapewniam, że nie zrobi tego jeśli będzie miał kilkaset lub kilka tysięcy doniesień w tej samej sprawie.Dobrym sposobem jest również złożenie na ręce tej firmy oświadczenia zgodnego z art. 88 § 2 Kodeksu Cywilnego. Doniesienie o popełnieniu przestępstwa można zgłosić elektronicznie opisując dokładnie całą historię, jeśli to możliwe podając z imienia i nazwiska osoby z którymi mieliście kontakt w tej firmie. Właściwa jest Prokuratura Rejonowa w Krakowie Nowa Huta.
Ważna uwaga- nie płacić, chyba że mają wasz podpis na zamówieniu czy innym dokumencie, który można traktować jako zamówienie.

Poszkodowany

strona na Facebooku

czwartek 28 lip 2011, 16:12

Witam, utworzyłem na Facebooku stronę "Poszkodowani przez GCP". Na razie nie mam czasu ani pomysłu, co dalej z tym zrobić, ale może to być ciekawe miejsce dla tych, którzy chcą się skrzyknąć np. na zbiorowe zawiadomienie prokuratury lub coś w tym stylu. Zapraszam do klikania "Lubię to", dyskutowania, itp.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”