Ala
Posty: 51
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 20:56

gdy jest tylko 3/4 etatu w bibliotece

piątek 14 wrz 2007, 20:25

Czy jest wtedy prawo do jednego dnia wolnego? Czy są na to jakieś przepisy? Na razie zaplanowałam swoje godziny pracy na pięć dni, żeby dzieciaki mogły codziennie korzystać z biblioteki. Ale gdyby mi się zachciało wolnego piątku?? Tak na wszelki wypadek chciałabym formalnie być świadoma praw..

Jacko
Posty: 683
Rejestracja: niedziela 18 mar 2007, 18:43

Re: gdy jest tylko 3/4 etatu w bibliotece

piątek 14 wrz 2007, 21:09

jak dyrektor uzna, że może dać Ci dzień wolny to da a jak nie...to nie..

PollyAnna
Posty: 290
Rejestracja: piątek 30 mar 2007, 08:18

piątek 14 wrz 2007, 21:23

A ze zazwyczaj nie ma wolnych dni w Bibliotece Szkolnej to wątpię czy nawet jakby Ci się zechciało mieć taki wolny dzień, czy go dostaniesz :lol:

KaJu
Posty: 230
Rejestracja: czwartek 25 maja 2006, 21:01

sobota 15 wrz 2007, 11:26

Kiedy pracowałam na pół etatu, miałam 3 dni po 5 godzin. Uznałyśmy z dyrektorką, że więcej można zrobić, jeśli będę dłużej. Przy 3/4 mogłoby być 4 dni po 5, ale domagać się nie możesz; najwyżej przekonywać.
POZDR:) Kaja

Olga

Dzień wolny w bibliotece

sobota 15 wrz 2007, 12:20

Pięciodniowy tydzień pracy obowiązuje nauczycieli zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin - Karta Nauczyciela art.42c - zajrzyj! Nie widzę powodów żebyś nie mogła mieć wolnego dnia. Pozdrawiam.

Jacko
Posty: 683
Rejestracja: niedziela 18 mar 2007, 18:43

Re: Dzień wolny w bibliotece

sobota 15 wrz 2007, 20:17

Olga pisze:Nie widzę powodów żebyś nie mogła mieć wolnego dnia. Pozdrawiam.
Ty nie widzisz ale jej dyrektor może widzieć i prawa wcale nie załamie jeśli się nie zgodzi..

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości