Aktualizacja forum Biblioteki w Szkole. Więcej informacji
alin

instalacja gier edukacyjnych?

poniedziałek 19 lis 2007, 13:07

Mam problem z instalacją płytki edukacyjnej tzn dokładnie z uruchomieniem. Instaluje na administatorze poprawnie a na koncie ucznia płyta owszem się otwiera ale za chwilke pojawia sie informacja po angielsku ze jakis bład 75. I to na 2 komputerach a na pozostałych działa poprawnie.
czy ktoś wie o co chodzi? Moze wgrywał płytke "Język Polski w zoo"
z góry dziękuje :D

alin

prosze o pomoc

środa 28 lis 2007, 12:36

naprawde nikt nie miał problemu takiego typu?
Ja ostatnio znowu mialam problemy z moja encyklopedia hostorii. Na administatorze chodzi prawidłowo a na innych uzytkownikach nie ma tekstu i podpisów nad obrazkami.
a w jezyku polskim w zoo nie da sie uruchomic nowego uzytkownika i tym samym jeden uczen nie moze powielic zadan tego poprzedniego bo juz sa rozwiazane.

alin

piątek 01 lut 2008, 11:32

A ostatnio po wlożeniu encyklopedii techniki komputer proso mnie o włożenie dysku z encyklopedia człowieka! Porąbnane jakies to wszystko:)
już nie mam pomyłsu jak to naprawić.
może ktoś jednak pomoże?
z góry serdecznie dziękuje :D

Aqa

piątek 01 lut 2008, 14:27

Wiesz, trudno ci pomóc jak się tego nie widzi. Ja mam ten najnowszy zestaw ICIM z Vistą- używam płyt, pendriva, dyskietek- wszystko działa, ładnie skanuje zanim połączy. "J. polski w zoo" wgrywa się częściowo, potrzebuje zawsze płyty do odtwarzania. Podobnie "Matematyka 6-12 l", czy "Jak to działa". Swoją drogą fajne programy. Jeśli na innych komputerach wszystko działa ci dobrze, a na 1 źle, ja bym zgłosiła do serwisu.

alin

niedziela 03 lut 2008, 14:33

Dziękuje za odpowiedz, no niestety na wszystkich stanowiskach te płytki mi swiruja. musze jakos jeszcze pokombinowac.
pozdrawiam

Wróć do „ICIM - Internetowe centra informacji multimedialnej”