Aktualizacja forum Biblioteki w Szkole. Więcej informacji
Emilia

Hasło do Administratora

wtorek 18 gru 2007, 15:27

Witam!
Jestem nowa na forum i z góry proszę o wybaczenie moich potknięć wynikających z niedoświadczenia. Od dwóch dni w mojej pracowni stoją ładne, cztery komputery. Poprosiłam informatyka szkolnego, aby ściągnął darmowe programy antywirusowe. Nie może jednak zalogować się na Administratora, nie znamy hasła. Czy panowie instalatorzy zapomnieli mi podać? Fakt, trochę się spieszyli. Czy jest coś, co powinnam wiedzieć? Czy muszę skontaktować się z instalatorami?
Proszę o pomoc, a właściwie proszę o ratunek!!!

Maria
Kontakt: Strona WWW

wtorek 18 gru 2007, 20:53

Wszystkie hasła sa podawane w dokumentacji ICIM, która jest podpisywana przy odbiorze

Gość

czwartek 24 sty 2008, 10:38

Mam pytanko jak zminic hasło do administrayora i jeszce w jaki sposób ustawić poziomy kont na danym komuterze np zeby na om. nr 1 były konta czytelnik ooo1 a, czytelnik 0001 b, 0001 c, bibliotekarz 001 ale mam Viste czy moge prosic o informacje

ŁSLhacker

Odp.: Zmiana hasła administratora

czwartek 14 lut 2008, 19:12

Witam, co prawda nie jestem opiekunem pracowni, ale za to administratorem sieci, w której mamy komputery z Vistą.
Oto odpowiedź:
1) KONIECZNIE zalogować się na konto administratora;
2) otworzyć menu Start i postępować jak na obrazku:
Obrazek

Pozdrawiam.

Wróć do „ICIM - Internetowe centra informacji multimedialnej”