Aktualizacja forum Biblioteki w Szkole. Więcej informacji
agatka77

Zaksięgowanie ICIM

piątek 04 sty 2008, 18:56

Czy spotkał się ktoś z poleceniem zaksięgowania oprogramowania ICIM i komputerów na bibliotekę? Moja księgowa sugeruje, że powinnam wpisać to do inwentarza. Ja sugeruję, że powinno być chyba jak regały i inny sprzęt biblioteczny. Jestem w kropce. Proszę o pomoc.
Człowiek stworzony jest na to, by szukał prawdy, a nie by ją posiadać.

ponczek

sobota 05 sty 2008, 01:23

Chyba sie trochę rozpędziła ta twoja księgowa. Masz wpisać komputery do inwentarza? Tak między "Panem Tadeuszem" a "Zemstą"? :lol: To może jeszcze trzeba dopisać stoły i biurka? To też przecież sprzęt biblioteczny, nie?
Rzeczywistość potrafi wyprzedzić najbujniejszą wyobraźnię.
A dyrekcja co na to? Też to samo mówi?

Jeśli chodzi o płyty z oprogramowaniem, to na kursie ICIM pani prowadząca mówiła, żeby raczej wciągać na stan biblioteki. Ja jednak tego nie zrobiłam. Czy ktoś ma wszystkie płyty instalacyjne w inwentarzu?

Maria
Kontakt: Strona WWW

sobota 05 sty 2008, 18:34

Ja wciągnęłam do inwentarza, atlas, słowniki i encyklopedię. Natomiast pozostałe płyty instal. i cały sprzęt powinna zaksięgować właśnie księgowa.

Aqa

poniedziałek 21 sty 2008, 12:01

Mario? Właśnie stoję przed tym problemem- co z dowodem wpływu? Protokół przyjęcia programów, słowniki, itp.- a podpis? Dyr? Kto to ofiarowuje?

Wróć do „ICIM - Internetowe centra informacji multimedialnej”