Aktualizacja forum Biblioteki w Szkole. Więcej informacji
kauris

sprawozdania z działalności ICIM

wtorek 08 sty 2008, 10:00

Witam! koniec semestru tuz tuż do 08.02.08 mamy w szkole oddać sprawozdania z działalności ICIM. Czy może ktoś z Was już pisał takie sprawozdanie i mógłby sie podzielić swoim pomysłem na forum.
Byłabym bardzo wdzięczna
Pozdrawiam :)

Książniczka

wtorek 08 sty 2008, 10:34

Póltora roku działalności ICIM-u i nikt jak dotąd żadnego sprawozdania nigdy nie żądał.Sama podsumowałam jego działalność ( a jest się czym pochwalić )w sprawozdaniu z pracy biblioteki na koniec ubiegłego roku i tyle.
"Śmiejmy się, bo życie jest śmiechu warte !"...

fiori
Kontakt: Strona WWW

wtorek 08 sty 2008, 10:55

Wygląda na to, że nic się nie zmieniło - KLIK

A propozycję sprawozdania, autorstwa koleżanek z Rybnika :) znalazłam TUTAJ

kauris

wtorek 08 sty 2008, 11:52

Mam nową panią dyrektor, która bardzo wczuwa się w swoja role i wiem że oprócz zwykłego sprawozdania z działalności biblioteki będzie chciała ode mnie osobne z ICIM. Stąd wole już wcześniej pewne rzeczy przygotować chociaż i tak czuję, że sie do czegoś przyczepi :cry: taki los bibliotekarza
Dzięki za pomoc
Pozdrawiam

Donata

Sprawozdanie z działalności ICIM

środa 06 lut 2008, 10:22

Mam pytanie. Czy uczniowie muszą się zapisywać w zeszytach, gdy korzystają z komputerów? Ania

Książniczka

środa 06 lut 2008, 15:04

U mnie się zapisują. Po pierwsze,dla statystyki właśnie.Po drugie, abym wiedziała, kto gdzie siedział i kto ewentualnie mógł narozrabiac przy danym stanowisku komputerowym ( no i wyciągnąc konsekwencje). Po trzecie, aby nie czuli się wchodząc do ICIM tacy anonimowi i mieli świadomość, że czyjeś oko czuwa...
"Śmiejmy się, bo życie jest śmiechu warte !"...

xandre

czwartek 07 lut 2008, 09:01

Książniczka pisze:U mnie się zapisują. Po pierwsze,dla statystyki właśnie.Po drugie, abym wiedziała, kto gdzie siedział i kto ewentualnie mógł narozrabiac przy danym stanowisku komputerowym ( no i wyciągnąc konsekwencje). Po trzecie, aby nie czuli się wchodząc do ICIM tacy anonimowi i mieli świadomość, że czyjeś oko czuwa...
Dokładnie dlatego. Ostatnio ów zeszyt bardzo mi pomógł, bo wzywałam delikwenta żeby naprawił to co namieszał w komputerze (miałam do góry nogami cały wyświetlacz-nawet myszka odwrotnie chodziła. Wystarczyłoby tylko przestawić monitor do góry nogami :lol: :wink: ...ale przecież nie w tym rzecz :D ). Uczeń wrócił i naprawił 8)

Wróć do „ICIM - Internetowe centra informacji multimedialnej”