Aktualizacja forum Biblioteki w Szkole. Więcej informacji
koliber

Cenzor

poniedziałek 17 mar 2008, 12:55

Mam ICIM 2007 z Vistą. Nie działa u mnie Cenzor. Nie mogę zablokować zadnych stron. Myślałam,że może źle wgrany , więc odinstalowałam i zainstalowałam spowrotem -nic to nie dało. Pomóżcie- może ktoś też ma z nim problem????????????????????

Jacko

Re: Cenzor

poniedziałek 17 mar 2008, 16:25

koliber pisze:Mam ICIM 2007 z Vistą. Nie działa u mnie Cenzor. Nie mogę zablokować zadnych stron. Myślałam,że może źle wgrany , więc odinstalowałam i zainstalowałam spowrotem -nic to nie dało. Pomóżcie- może ktoś też ma z nim problem????????????????????
A sprawdzałaś czy na koncie czytelnika też nie blokuje???
Cenzor jest tak skonfigurowany, że na poziomie admina czy bibliotekarza mimo wpisania stron do zablokowania nie blokuje ich na tym poziomie, dopiero jak zalogujesz się jako czytelnik to powinien blokować. Sprawdź to :-)

zoja
Kontakt: Strona WWW

cenzor a vista

wtorek 18 mar 2008, 00:09

Miałam podobna sytuację , okazało się, że winien jest antywirus. Po odinstalowaniu jego i zaktualizowaniu Cenzora zaczął blokowac strony. Skontaktuj sie z firmą od Cenzora, poradzą co zrobić.
Zoja

Wróć do „ICIM - Internetowe centra informacji multimedialnej”