Aktualizacja forum Biblioteki w Szkole. Więcej informacji
Bodzia

sprawdzanie stron

wtorek 18 mar 2008, 14:20

jak sprawdzić które strony otwierał uczeń ? W historii tego nie ma a wiem że grał w gry. Jak to sprawdzić?

fiori
Kontakt: Strona WWW

wtorek 18 mar 2008, 14:26

Jeżeli masz "Opiekuna ucznia", to strony odwiedzane przez uczniów powinnaś widzieć na specjalnym podglądzie. (Teoretycznie :roll: )

Podejrzewam, że w "Cenzorze" jest podobnie.

Gość

Jak usunąć cookies?

czwartek 20 mar 2008, 20:20

Moje kochane dzieciaczki mają tendencję do wchodzenia na strony , których nie powinny odwiedzać, tudzież, które tworzą w przypływie spontanicznego "geniuszu(np.www.doo....a.pl.Jak usunąc nieszczęsne pliki cookies, bo czyszczenie historii na administratorze nie usuwa historii wyszukiwań w czytelniku(a z poziomuy czytelnik jak wiadomo usunąć się nie da).Hodzi mi o adresy w pasku adresu...

Gość

czwartek 20 mar 2008, 20:21

Jezuuu, ale mi się trafiła literówka :oops:

Aqa

piątek 21 mar 2008, 21:47

Pliki cookies usuniesz z Administratora. Jeśli do "po świętach" nie będizesz wiedziała- zajrzę do kompa szkolnego i napisze ci krok po kroku. W domu mogę coś przeoczyć pisząc. W Explorerze: Narzędzia- opcje Internetowe- tymczasowe pliki Internetowe- usuń pliki cookies+ usuń pliki. W Mozilli: Narzędzia- wyczyść prywatne dane. Jaki masz tam system?

Aqa

piątek 21 mar 2008, 21:55

Strony przeglądane przez uczniów są widoczne w programach wgrywanych na ICIM. Ja mam Opiekuna- jestem zadowolona. Każdy dzień można przejrzeć /jak jest czas na to, z tym trudno/, są dane co uczeń oglądał, kiedy, jest okno podglądu na stronę netową. Łatwo się dodaje strony blokowane.

Gość

sobota 22 mar 2008, 10:10

Mam Internet Explorer.Ale Twoimi sposobami usunę z administratora, ale z kont czytelnika, już nie...A o te konta mi chodzi

panna Maple

wtorek 01 kwie 2008, 14:46

Zajrzyj do poradnika TU punkt 15

Wróć do „ICIM - Internetowe centra informacji multimedialnej”