Aktualizacja forum Biblioteki w Szkole. Więcej informacji
Gość

Komputer dla bibliotekarza

środa 04 paź 2006, 11:08

Mam w czytelni 4 komputery i lada moment dostanę następne 4. Ja nie mam ani komputera do swojej pracy, ani "mola". Kiedy pracuję na jakimś komputerze i zostawię jakiś otwarty dokument bo idę np. obsłużyć czytelnika to w tym czasie przychodzą uczniowie do internetu i nie raz już zdarzyło się że mi coś pozamykali!!!
W związku z tym mam pytanie: czy mogę na jakiś czas (np. na rok, zanim dyrektor nie kupi dla mnie) "zabrać" sobie jeden komputer jako komputer bibliotekarza??? Przecież to jest chore że uczniowie mogą korzystać z 8 komputerów a bibliotekarz nie ma na czym pracować... horror!!! Większość pracy "komputerowej" robię w domu albo po godzinach.
Pracuję w szkole średniej.

Simon. Wsparcie ICIM
Kontakt: Strona WWW

Re: Komputer dla bibliotekarza

środa 04 paź 2006, 11:46

Z tego co wiem, wielu opiekunow tak robi i ze swojej strony nie widze zadnych przeciwwskazan aby jeden komputer byl tylko do Pana dyspozycji. :-)
Pozdrawiam
Szymon "Simon" Przybyszewski, Wsparcie software'owe dla ICIM - MEN Wszelkie zgłoszenia wysyłamy faksem na numer podany w gwarancji.

Gość

środa 04 paź 2006, 11:53

Bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!!!

Gość

środa 04 paź 2006, 15:58

wszytsko OK,a le jak przyjedzie komisja i zechce sprawdzić czy wszystko jest jak powinno - tzn. cały przekazany sprzęt jest tam gdzie trzeba i czy komputery są dostępne dla czytelników
to jak wytłumaczy Pan, ze jednen został zabrany dla bibliotekarza.
życze powodzenia
jednak pozostaje "ale"

Gość

środa 04 paź 2006, 16:30

U nas też był taki problem. My jeden komputer mamy tylko dla siebie, ale ustawiony jest w jednym rzędzie z uczniowskimi, wiec jak przyjdzie jakaś kontrola, to nie bedą mogli się przyczepić. :wink: Na zakup osobnego stanowiska nie mamy co liczyć. Pozdrawiam

Gość

środa 04 paź 2006, 17:04

Jeżeli przyjdzie komisja to powiedz, ze ten czwarty komputer tez jest dla uczniów i własnie instalujesz na nim dodatkowe oprogramowanie, ktore wczesniej musisz pretestowac :wink:
Pasuje?

Wróć do „ICIM - Internetowe centra informacji multimedialnej”