ula
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 14 gru 2006, 17:13

Korzystanie z ICIM po lekcjach

piątek 12 gru 2008, 11:57

Witam wszystkich. Mam pytanie: czy z ICIM mogą korzystać uczniowie, którzy skończyli już lekcje w danym dniu, nie oczekują na autobus szkolny, mieszkają blisko szkoły i powinni iść do domu. Jeśli wpuszczę takich uczniów, czy ja jestem za nich odpowiedzialna, skoro-nie powinno ich być w szkole. Proszę o poradę. Moja dyrekcja twierdzi, że powinnam wpuścić takie dzieci do biblioteki, w razie wypadku chroni mnie polisa OC, zaś za uczniów odpowiadają wówczas rodzice. Ale mam wątpliwości, wszak uczniowie są wtedy na terenie szkoły... Może trochę chaotycznie piszę, ale mam nadzieję, że ktoś mnie zrozumie i odpowie. :? Pozdrawiam.

Renia03

ICIM po lekcjach

sobota 13 gru 2008, 21:45

To powinnaś określić w regulaminie. Ale jak najbardziej, przecież w czasie lekcji odpada, przerwy za krótkie i za dużo zamieszania.

Tunia
Posty: 63
Rejestracja: środa 21 lis 2007, 15:11

wtorek 16 gru 2008, 10:53

Ja takiego zapisu nie mam, ale wudaje mi się, że właśnie po lekcjach można spokojnie "coś" opracować. ICIM jest dla wszystkich i powinno być czynne przez 30 godzin w tygodniu - takie sa załozenia. Jasne musza być natomiast zasady wykorzystania internetu - tylko do celów edukacyjnych, jezeli gry to wybrane-edukacyjne.
Tunia

Gość

wtorek 29 wrz 2009, 09:02

Ja właściwie jestem zadowolona gdy uczniowie przychodzą po lekcjach, bo mogę pilnować co robią. Na przerwie mogę tylko "zerkać" a gimnazjaliści są bardzo pomysłowi i przebiegli. właśnie ostatnio przyłapałam na oglądaniu pornografii, niestety znają takie strony, które Opiekun Ucznia nie zablokował. Ku ich zdziwieniu nie mogli na poziomie ucznia oczyścić szybko historii no i "wpadli".

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 10 gości