Simon. Wsparcie ICIM
Posty: 204
Rejestracja: poniedziałek 25 wrz 2006, 15:01
Kontakt: Strona WWW

REGULAMIN FORUM ICIM - PROSZE ZAPOZNAC SIE Z TRESCIA

czwartek 05 paź 2006, 00:48

 • 1. Zanim zadasz pytanie - przejrzyj tematy juz poruszane.
  Prawdopodobnie ktoś zgłosił już problem taki jak Twój, i czeka na Ciebie gotowe rozwiązanie.

  2. Jeśli ktoś już problem poruszył, a rozwiązania nie ma, dopisz się do tego samego tematu.
  3. Zwróć proszę uwagę, że przy Twoim poście jest przycisk "EDIT". Dzięki niemu nie musisz wpisywać posta jednego pod drugim. Wystarczy go poprawić lub coś dopisać. unikniemy w ten sposób bałaganu.
  Wyjątkiem będzie kolejny wpis, umieszczony 24h pozniej.
  4. Starajmy się mimo wszystko trzymać tematu. Nie poruszajmy spraw nie związanych z nim, dzięki temu nie rozrośnie sie on do niebotycznych rozmiarów.
  5. Zarejestruj się na forum. Użytkownikom łatwiej się w ten sposób identyfikować, a także poznać :) To forum jest naprawdę sympatyczne.
  6. W razie problemów proszę do mnie pisać. Jako wsparcie dla ICIM zawsze staram się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.
  7. Wszystkie wskazówki dotyczące rozwiązania konkretnych problemów będą opisywane w temacie duzymi literami, w celu latwiejszego i szybszego ich znalezienia.
  8. Kiedy zgłaszasz problem, napisz w tytule tematu czego on KONKRETNIE dotyczy. Temat np. "Problem" jest zbyt ogólnikowy.
  9. W POSTACH POD ZADNYM POZOREM NIE PODAJEMY HASEL! Nie znasz hasla? Napisz do mnie lub uzytkownika na forum, ktory korzysta juz z komputerow i niemal na pewno bedzie je znal. Kazdy post, w ktorym zobacze haslo USUWAM z odpowiednim komentarzem.
Szymon "Simon" Przybyszewski, Wsparcie software'owe dla ICIM - MEN Wszelkie zgłoszenia wysyłamy faksem na numer podany w gwarancji.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości