kalta

Wyjazdy na konkursy

poniedziałek 02 lis 2009, 14:41

Witam.
Często zdarza się, że wicedyrektor informuje mnie lub koleżankę, że musimy jechać z uczniami na konkurs. Do wyboru mamy tylko to, która z nas pojedzie. W zeszłym roku wyraziłam stanowczy sprzeciw, ilość wyjazdów zmniejszyła się, kilka razy były koleżanki ze świetlicy. Ale dziś koleżanka przekazała mi, że w środę któraś z nas musi jechać. Bardzo mnie to denerwuje. Poradźcie mi, co zrobić, żeby ograniczyć te wyjazdy.

Jacko

Re: Wyjazdy na konkursy

poniedziałek 02 lis 2009, 15:32

porozmawiać z dyrektorem, że te wyjazdy jeśli sa częste dezorganizują pracę biblioteki. O ile taki jest powód Twojego zdenerwowania.

Karolina
Kontakt: Strona WWW

poniedziałek 16 lis 2009, 09:53

Ja czasem wyjeżdżam na konkursy, czy wycieczki, ale ostatnio zdębiałam. Otrzymałam dwie możliwości do wyboru albo pojadę na wycieczkę, albo będę miała 4godziny zastępstw jak pojedzie ktoś inny :? Trudno nie zgadnąć co wybrałam... :wink:

fiori

poniedziałek 16 lis 2009, 10:22

U mnie kiedyś było to nagminne, szlag mnie trafiał, ale nie miałam wyjścia, musiałam jeździć, bo było to "polecenie służbowe". Postawiłam się, gdy miałam jechać na drugi koniec miasta (dwie przesiadki, dojazd na koszt własny) z dzieckiem przygotowywanym przez PIĘCIU :!: nauczycieli (konkurs interdyscyplinarny). Zrobiłam awanturę i nie pojechałam ;) a na najbliższej konferencji głośno powiedziałam, żeby szanowne grono przemyślało sprawę dowozu na konkursy, bo nie bardzo mi się uśmiecha taka działalność usługowa. Mam swoją pracę, również swoje konkursy i nigdy się nie zdarzyło, abym wyręczała się kimś z grona. Poskutkowało :D
A w tym roku problem rozwiązał się sam - kuratorium zarządziło, że konkursy nie mogą odbywać się przed godz. 13.00. Żaden z przedmiotowców nie może się wykręcać, że szkoda mu lekcji, bo większość jest już o tej porze po pracy ;)

xandre

wtorek 17 lis 2009, 21:04

To wcześnie u Was kończą :D

fiori

wtorek 17 lis 2009, 23:03

Mamy szkołę jednozmianową :D

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”