Gość

opiekun ICIM

środa 18 kwie 2007, 20:47

Od trzech lat pracuję w bibliotece szkolnej, są to moje godziny ponadwymiarowe . Jestem opiekunem ICIM z odpowiednim przygotowaniem. Zostałam poinformowana ,że od wrzesnia nie będe mogla pracowac w bibliotece, zostanie zatrudnionych 2 nowych bibliotekarzy którzy nie maja skończonego kursu (dot. ICIM). Czy mam prawo walczyć o jakiekolwiek godziny pracy w ICIM . tylko ze względu na ukończony kurs.

Książniczka

ICIM

czwartek 19 kwie 2007, 11:08

Mnie się wydaje, że tak. I że Centrum nie może prowadzić ktokolwiek, tylko osoba do tego przygotowana ( kurs).No chyba, że któraś z tamtych bibliotekarek taki kurs zrobi zaraz na początku roku...
"Śmiejmy się, bo życie jest śmiechu warte !"...

Simon. Wsparcie ICIM
Kontakt: Strona WWW

Re: ICIM

poniedziałek 23 kwie 2007, 09:15

Książniczka pisze:(kurs)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Przepraszam za reakcje ale taki kurs to nieporozumienie.
Chyba, ze istotne znaczenie ma papierek jego ukonczenia :wink:
Szymon "Simon" Przybyszewski, Wsparcie software'owe dla ICIM - MEN Wszelkie zgłoszenia wysyłamy faksem na numer podany w gwarancji.

Gość

poniedziałek 23 kwie 2007, 09:29

Zgadzam się, że ten kurs to nieporozumienie ale taki był jeden z warunków przyznania ICIM - wysłanie na kurs bibliotekarza. Myślę, że w razie kontroli może być problem. Oczywiście, że chodzi o papierek.

Książniczka

ICIM

poniedziałek 23 kwie 2007, 10:52

Otóż to! Fakt, że kurs i praktyczne prowadzenie centrum, to dwie odległe bardzo sprawy, nie zmienia jednak istosty rzeczy - aby centrum prowadzić ( być za nie odpowiedzialnym, zarządzać nim ) trzeba mieć jakiś papier.Inaczej każdy może sobie wejść, włączyć komputery i ... hulaj dusza!Zero odpowiedzialności, bo wiadomo: jak za coś odpowiadają wszyscy, znaczy - nie odpowiada nikt i tyle.
"Śmiejmy się, bo życie jest śmiechu warte !"...

aneta224

piątek 18 maja 2007, 12:56

u mnie w szkole nie istnieje pojecie jak opiekun ICIM...prowadzę centrum z 8 komputerami sama,a teraz mam dostac nastepne 8 komputerow...chce sprostac tym zadaniom ale dorywcza pomoc informatyka chyba nie zalatwia calej sprawy...Jak rozwiazac ten problem???Nie wyrabiam sie czasowo: wprowadzam Mola,wypożyczam,prowadze cztytelnię,zastępstwa,matury,no i przydałby sie jednak jakis kursik...

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”