Strona 1 z 1

katalog MOL w internecie

: poniedziałek 10 wrz 2012, 14:59
autor: Iwona1
Proszę poradźcie mi w jaki sposób umieścić katalog MOL na stronie internetowej szkoły?

Re: katalog MOL w internecie

: wtorek 18 wrz 2012, 22:33
autor: Aqa
Dość prosto,umieścić link do strony biblioteki - katalogi, trzeba "otworzyć" jeden port na serwerze szkolnym, który umożliwi wyjście na zewnątrz z katalogami. Powinien to umieć zrobić nauczyciel odpowiedzialny za pracownię komputerową.
Jednak trzeba pamietac o tym, że musi być w szkole bardzo dobra blokada antywirusowa i anty-szpiegowska, co jest bardzo ważne szczególnie chyba dla księgowości, kadr, dyrekcji.

Re: katalog MOL w internecie

: poniedziałek 21 paź 2013, 12:42
autor: alicenancy
Przyszła do mojej szkoły 8.04.2013 oferta firmy Ithelp Piotra Mackiewicza. Za 409 zł netto oferują reinstalację pracowni SBS i ICIM, dołożenie pamięci, usunięcie błędów, dobór i instalacja programu antywirusowego. "Po naszej reinstalacji serwer uruchamia się w 4 min., a logowanie na komputerze uczniowskim trwa kilka sekund". Chwalą się też, że w latach 2005-2008 instalowali pracownie z ramienia MEN.
You can get score highest marks in Pass4sure exam using ICDL and test king which are prepared by top certified professionals, Kyoto University & wikipedia wireless training; both are marvelous in their nature.