Strona 1 z 1

co z nami będzie od września

: czwartek 05 mar 2009, 18:27
autor: dalila
W myśl nowej ustawy każdy nauczyciel może pracować w świetlicy, co więcej będzie musiał przepracować 1 godz.(2009r) ,2 godz.{2010) w świetlicy szkolnej. Co o tym sądzicie , jakie głosy Was dochodzą czy będziemy miały jeszcze pracę, czy będziemy potrzebne w szkole czy w ramach oszczędności OP podziękuje nam i pożegna.
Czy coś słychać w waszych szkołach na ten temat?

: czwartek 05 mar 2009, 19:57
autor: skała
w mojej szef mnie uspokaja, ale głosy na" mieście są różne"- pewnie jak zwykla wszystko będzie zależało od gminy

: czwartek 05 mar 2009, 20:53
autor: Gość
I pewnie o tego, jak dotychczas świetlica pracowala i co w związku z tym rodzice "pozwolą"z nią zrobić

: środa 26 sie 2009, 20:40
autor: Z
Na zastępstwa niepłatne w klasach różnych przedmiotów to jesteśmy dobrzy, na świetlicę może przyjść każdy nauczyciel według nowych przepisów,ale na odwrót to juz nie. :evil:

: sobota 29 sie 2009, 10:30
autor: Hevelia
Przyznam że jak dziś przeczytałam o tym pomyśle to się mocno zaniepokoiłam :( muszę poczekać do poniedziałku do Rady i wtedy będę wszystko wiedziała ale nie zaczynam tego roku w dobrym nastroju jeśli mam być szczera!

Re: co z nami będzie od września

: środa 22 cze 2016, 16:04
autor: asienka104
Jestem studentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu na kierunku pedagogika o specjalizacji terapia pedagogiczna. Piszę pracę licencjacką, której tematem są „Opinie nauczycieli klas początkowych o treściach przedmiotu edukacja muzyczna zawartych w podręczniku Nasz Elementarz.” Dlatego też zwracam się do Pani/Pana z uprzejma prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety celem uzyskania opinii na powyższy temat. Zapewniam. że badania są prowadzone anonimowo z zachowaniem dobrowolności i będą wykorzystane tylko dla potrzeb mojej pracy. Bardzo proszę o udzielenie szczerych odpowiedzi na pytania zawarte w kwestionariuszu ankiety.

Serdecznie dziękuję za pomoc i poświęcony czas

Link do ankiety: https://www.ankietka.pl/ankieta/233462/ ... ntarz.html