Hevelia
Posty: 3
Rejestracja: niedziela 18 sty 2009, 14:01

Jeden dziennik?

poniedziałek 06 wrz 2010, 19:11

Witam wszystkich wychowawców świetlic :)

Mam pytanie jak u Was jest interpretowane rozporządzenie MEN z dnia 24.VIII.2010 zmieniające rozporządzenie w sprawie sposobu prowadzenia przez publiczne przedszkola, szkoły i placówki dokumentacji przebiegu nauczania, działalności wychowawczej i opiekuńczej oraz rodzajów tej dokumentacji - chodzi mi o ten zapis:
"po § 8 dodaje się § 8a w brzmieniu:
„§ 8a. 1. Szkoła prowadzi dziennik zajęć w świetlicy,
w którym dokumentuje się zajęcia
prowadzone z uczniami w świetlicy w danym
roku szkolnym"

czy faktycznie jest to u Was rozumiane jako konieczność posiadania tylko jednego dziennika? bo przy dużej ilości dzieci to dość trudne do zrealizowania.

Pozdrawiam

xandre
Posty: 629
Rejestracja: piątek 02 cze 2006, 11:16

poniedziałek 06 wrz 2010, 20:25

U mnie jest jeden. W zeszłym roku, kiedy liczba dzieci przekraczała ilość miejsc w rubrykach, zwyczajnie dokleiłam kartkę.

Nika0377

niedziela 09 sty 2011, 13:43

U nas są 4 dzienniki- jeden dla każdej grupy, w którym zapisanych jest 37-40 uczniów. Mam pytanie czy u Was sprawdzana jest obecność na zajęciach co godzinę, tak jak wynika to z rozporządzenia?

Wróć do „Świetlica w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości