Aktualizacja forum Biblioteki w Szkole. Więcej informacji
Jolaa

Bibliotekarz Professional- program biblioteczny

czwartek 18 sty 2007, 18:18

Szukam naucz. bibliotekarza praujacego w programie bibliotecznym "Bibliotekarz Professional" firmy INTER-BIZNES z Bedzina, chcialabym pogadac o tym programie::)

lucyna

program BIBLIOTEKARZ

czwartek 25 sty 2007, 09:24

Witam
Ja też posiadam w bibliotece ten sam program, tylko że ja nie moge go rozgryźć...:) Czy dla Pani on też jest taki skomplikowany? :) Po pierwsze nie jest on dostatecznie zrozumiały... Na wszystkie sposoby z nim walcze, a poza tym to zapewne program do większych bibliotek. Ja pracuję w szkolnej i tu zdecydowanie potrzebowałabym prostszego programu;)
POZDRAIAM

jodle1980

bib proff

wtorek 06 lut 2007, 12:16

Witam!
Mam ten program od października 2006 i jestem bardzo zadowolony. Typowy program do małych i średnich bibliotek. Jedyna wada że nie robi zestawień czytelnictwa na poszczególne klasy. Tak jest OK

Gość

Re: bib proff

piątek 09 lut 2007, 21:53

O, wreszcie ktos się znalazł. Możesz podać namiary na swoja szkolę? Może jakiś kontakt do siebie

widaszka

Re: bib proff

wtorek 20 lut 2007, 12:15

jodle1980 pisze:Witam!
Mam ten program od października 2006 i jestem bardzo zadowolony. Typowy program do małych i średnich bibliotek. Jedyna wada że nie robi zestawień czytelnictwa na poszczególne klasy. Tak jest OK
Cześć ! Jest tani i dyrekcja chce kupić. Wolałabym Mola. Czy masz już wpisany cały księgozbiór ?Czy wypożyczasz z czytnikiem ? Czy byleś na jakimś kursie obsługi programu ? 10.000 to mała czy średnia? Pozdrawiam.

kora

program

środa 27 maja 2009, 20:59

bibliotekarz to prgram nie wiadomo do czego ,chyba ne dla ibliotek

Aniela

Re: Bibliotekarz Professional- program biblioteczny

środa 22 lip 2015, 08:48

To do czego niby?

Lucyna_bibl

środa 29 cze 2016, 14:59

A nie lepiej użyć nowego oprogramowania documaster? W bibliotece, w której pracuję używamy go. Jest on ułatwiniem dla bibliotekarzy, ale również dla czytelników. Spróbujcie sami zaglądając na: documaster.pl/e-biblioteki Chętnie usłyszę opinię innych bibliotekarzy.

michal123

środa 07 wrz 2016, 11:26

Witam,
potwierdzam, że rozwiązania Documaster są dobrze dopracowane i usprawniają prace, zwłaszcza jeśli zbiorów jest sporo. Tak w dwóch słowach, to jest to repozytorium do którego czytelnicy, jak również bibliotekarze z różnych miejsc mają dostęp i mogą korzystać online z materiałów tam zgromadzonych. Oczywiście wolumeny można również sobie wydrukować w zgodzie z prawami autorskimi. Widziałem cały system w Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu w zeszłym roku.
Pozdrawiam
michal

Wróć do „Forum Techniczne”