Marianna

Kiedy termin rozmowy na dyplomowanego?

wtorek 03 lip 2012, 20:34

Pytanie jak w temacie - kiedy miałyście/mieliście termin rozmowy na stopień nauczyciela dyplomowanego?
okropne jest to czekanie, być może do ostatniego tygodnia sierpnia;)

Aqa

Re: Kiedy termin rozmowy na dyplomowanego?

środa 04 lip 2012, 09:18

Dawno temu się dyplomowałam, nie odpowiem :( Jednak chciałam cię wesprzeć psychicznie :)
Ponieważ są /dla większości z nas. Maria np. ma jeszcze skontrum, ja mam inwentaryzacje szkolne // wakacje, postaraj się odpocząć i spokojnie czekać. Co ma być- będzie /chyba.../
Jak mawia moja córka nr 1 /bo mam też 2/: "obojętnie czy wstaniesz lewą nogą czy odwrotnie- słoneczko wstanie na wschodzie a zajdzie na zachodzie". Czyli: "nie truj sama sobie dni, bo tak czy siak maja tyle samo godzin i "nic dwa razy się nie zdarza". :)
Życzę powodzenia.

Magnolia

środa 04 lip 2012, 13:24

Marianno łączę się z Tobą :roll: :D
Ja co prawda termin już znam - 26 lipca - ale osoba prowadząca mnie wezwała mnie dziś na rozmowę i skwitowała że teczka wymaga wielu zmian i dopracowań :oops: :? Cóż, mam duzo czasu, tylko muszę sie zmobilizować i zasiąść :roll: Dodam że miałam teczkę koleżanki - językowca - z ubiegłego roku i wzorowałam się na niej. Ona zdała bez problemu, mój prowadzący powiedzial że by takiej nie przepuścił i w ogóle mam "wymagającą komisję" Sama radosć :wink:

Aaa a czy to nie jest tak ze komisja ma 30 dni na rozpatrzenie sprawy? tzn składasz 25 czerwca to do 25 lipca musisz być po :) Tak mi pani przyjmująca powiedziała

Badas
Kontakt: Strona WWW

środa 04 lip 2012, 16:49

ja miałam 29 lipca.
Trzymam kciuki!!!
Pozdrawiam, Beata

Marianna

środa 04 lip 2012, 19:48

Magnolia pisze:

Aaa a czy to nie jest tak ze komisja ma 30 dni na rozpatrzenie sprawy? tzn składasz 25 czerwca to do 25 lipca musisz być po :) Tak mi pani przyjmująca powiedziała
Nikt mi nic takiego nie powiedział, niestety;) A szkoda, byłaby choć jedna rzecz jasna. Ja zawiozłam teczkę do kuratorium, pani przyjmująca opieczętowała i tyle. Na pytanie, czy mogę prosić o niepowoływanie rozmowy w jednym tygodniu wakacji, bo mam już zarezerwowany wyjazd orzekła, że i owszem, mogę złożyc takie pismo, ale kuratorium to nie interesuje :)
Czekam zatem z nadzieją, że nie wyznaczą mi akurat w czasie wyjazdu na wymarzone wakacje:)
Dziękuję za wszystkie słowa otuchy i wsparcia, życzę dużo spokoju i słońca!
Magnolia, trzymam kciuki!

Małgosia

czwartek 05 lip 2012, 10:23

Dyplomowałam się rok temu. Dokumenty zawiozłam, gdy tylko dostałam zaświadczenie dyrektora. Dołączyłam pisemną prośbę, aby w miarę możliwości rozmowa odbyła się w terminie, gdy dyr. będzie mógł (podałam kiedy go nie będzie) i miałam 7 lipca. Poprosiłam także o obecność członka związku.
Było miło, rozmowa trwała może 5 minut.
Pytania "ogólne, ponieważ wszystkie działania dobrze opisane", ocena 10 pkt.
1-Działanie najważniejsze dla uczniów, szkoły;2- forma dokształcania najważniejsza dla mnie.
Bardzo się denerwowałam, okazało się, że niepotrzebnie. Kuratorium Wrocław.
Trzymam kciuki, będzie dobrze :)
Małgosia

volumen2010

czwartek 19 lip 2012, 21:07

Dziewczyny czy ktoś niedawno robił dyplomowanego w kuratorium lubelskim? Możecie napisać jak przebiegała rozmowa?

Magnolia

czwartek 26 lip 2012, 13:18

Jak tam Marianno?
Volumen - jak u Ciebie?

Ja na świeżo dziś miałam rozmowę - małopolska.
Udało się :)
Sama rozmowa krótka, przyjemna i związana z pracą (omówienie przedstawionego przypadku i programu naprawczego).
Natomiast oczekiwanie podczas analizy teczki koszmarne - prawie 40 minut :twisted: :roll:

Pozdrawiam i życzę miłego odpoczynku :)

Marianna

piątek 27 lip 2012, 14:06

Gratuluję i zazdroszczę:)
Ja mam 8 sierpnia. Cieszę się że znam już termin i odliczam dni:)

Marianna

środa 08 sie 2012, 14:02

Kochani nie ma się co denerwować przed tą rozmową, było niezmiernie miło i krótko:)
Pozdrawiam wszystkich zdających:)

Małgosia

czwartek 09 sie 2012, 13:09

Gratuluję :):)

Magnolia

piątek 10 sie 2012, 12:39

Gratulacje! :D

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”