beatakrasowka
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 13 sty 2011, 20:31

KONKURS PLASTYCZNY MOJA OKOLICA

sobota 14 gru 2013, 19:57

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla wychowanków świetlic szkolnych
„Moja okolica” pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty

UCZESTNICY: uczniowie z klas 1-3 SP
Zadaniem uczestników jest stworzenie prac plastycznych dowolną techniką pod hasłem: „Moja okolica”.

Do konkursu zaproszono także szkoły z Francji, Niemiec i Ukrainy.


Technika pracy: dowolna z wykorzystaniem materiałów wtórnych
Format: tylko A3
Jedno dziecko jest autorem jednej pracy.

Wyniki konkursu opublikowane będą na stronie www.zswpyskowswietlica.republika.pl
Tam znajdziecie wszystkie informacje o konkursie.
Termin nadsyłania prac: 21 marzec 2014r.
Prace zostaną ocenione do końca kwietnia 2014.
Proszę o wysłanie prac na adres:
Zespół Szkół
Ul. Szkolna 2
44-120 Pyskowice
Świetlica szkolna
Na odwrocie każdej pracy należy umieścić następujące dane:
Imię, nazwisko autora, klasa, dane szkoły
Organizator zastrzega sobie prawo publikowania prac konkursowych bez wypłaty honorarium autorom.
Planowana jest wystawa konkursowa w Galerii Podcień w Pyskowicach po zakończeniu konkursu.

mgr Beata Krasówka

beatakrasowka
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 13 sty 2011, 20:31

Re: KONKURS PLASTYCZNY MOJA OKOLICA

wtorek 08 kwie 2014, 15:08

Wyniki VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moja Okolica":

Nagrody otrzymali:

klasy 1

miejsce 1

Kacper Zuziak SP 2 Władysławowo
Szymon Bieś SP 2 Dąbrowa Tarnowska

miejsce 2

Mikołaj Cybulski SP 2 Malbork
Marek Katarba ZSP Balice

miejsce 3

Hanna Szymkowiak ZS Święciechowo

klasy 2

miejsce 1
<
Patryk Zawada SP 1 Mińsk Mazowiecki
Przemek Gibadło ZPO Kasina Wielka

miejsce 2

Róża Dobrysiak KSP Gdynia
Magdalena Paczykowska SP 25 Olsztyn

miejsce 3

Nikola Siekierka SP 4 Pyskowice

klasy 3

miejsce 1

Zuzanna Sawczak SP 7 Trzew
Natalia Buczek SP 38 Gliwice

miejsce 2

Julia Hegui ZS nr 4 w Kościanie
Marcin Szulc ZS w Zbicznie
Weronika Trzońska SP Bojszowy

miejsce 3

Wiktoria Biniak ZSP Rostarzewo
Agata Piotrowicz SSP nr 1 Wejherowo
Oliwia Kryńska SP 36 Kraków

Wyróżnienia: (nagrody pocieszenia)

Weronika Kutietta ZSP Tomice
Aleksandra Bykowska ZS Gnojnica Wielka
Patrycja Lisowska Sp Brzyski
Bartosz Kucharczyk PSP Rusinów
Karolina Nieciecka SP Kobyli Borzymy
Paulina Ramotowska SP 2 Kolno
Zuzanna Krawczyk SP Bojszowy
Konga Skrzypczyk SP 1 Mierzęcice
Oliwia Jerecka SP 4 Jasło
Vanessa Banaś Świetlica Środowiskowa Chełmek
Marysia Mydlarska SP 20 Gdynia
Hanna Piotrowska KSP Gdynia

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział! Nagrody postaramy się wysłać jeszcze w tym tygodniu.

Wróć do „Świetlica w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości