Aqa
Posty: 2295
Rejestracja: niedziela 26 sie 2007, 19:46

Re: Przedstawiciele handlowi

środa 09 paź 2013, 10:52

Niezmiennie w wypowiedziach podoba mi się kawka, gdziekolwiek pita. Przypomniała mi się kawka Tobabsko- gdzie, kobieto, jesteś? .. i kawa ;)

W codziennym galimatiasie, w jakim żyjemy, braku norm, zwalaniu masy spraw na nas z nieodłącznym zdziwieniem: a co niby masz do roboty "więcej" niż ja, "nauczyciel"? /tego czy owego. .. Kiedyś chciano mnie pozbawić okularów dalekowidza, bo dydaktyk .. wypisywać miał świadectwa a swoich nie zabrał/, KAWA pełni doniosłą rolę dla wielu z nas.
Jest chwilą przyjemności niewątpliwej.

asma14
Posty: 108
Rejestracja: środa 25 lut 2009, 12:45

Re: Przedstawiciele handlowi

środa 09 paź 2013, 22:07

Maria pisze:
Zuzza pisze:
Maria pisze: Hmm a ja tu się męczę z wyborem książki, zainteresowaniami, dedykacjami i cytatami...
A wychowawcy "piją za ciebie kawkę?" Przecież to ich praca, oni mają zająć się zarówno wypisaniem świadectw, dyplomów jak i innych dokumentów. Nie dajmy się zwariować ... przecież to oni dostają kasę za tę robotę ... :? :oops:
Napisałam pół żartem,zdziwiłam się tymi bonami. Tytułem wyjaśnienia, książki kupuje na nagrody "od zawsze" i staram się szczególnie dla maturzystów, aby wpasować się w ich zainteresowania, oczywiście kiedy byłam młoda tez sie buntowałam i chciałam "podzielić się tym obowiązkiem z wychowawcami, ale opór był maksymalny łącznie z dyrekcją. Co do dedykacji i cytatów to mówię tu o swoich aktywnych uczniach w bibliotece i webmasterach, innymi zajmują się oczywiście wychowawcy, ale cytatów do dedykacji i tak szukają u mnie, przy okazji razem pijemy kawkę :)

Z bonami, to pomysł dyrekcji, nie mój, ale uważam, że jest bardzo trafiony. Nie każdy uczeń wzorowy chce dostać książkę, czasem woli płytę z muzyką, filmem czy grę. Empik daje szersze możliwości, a to ma być przecież nagroda dla uczniów i sprawiać im radość.

Maria
Posty: 3349
Rejestracja: środa 12 kwie 2006, 08:55
Kontakt: Strona WWW

Re: Przedstawiciele handlowi

czwartek 10 paź 2013, 18:25

Jasne, napisałam tylko swoją refleksję na ten temat, mając na uwadze nie tylko radość uczniów, kiedy kupią sobie to co chcą, ale raczej pamiątkę. Wiem, że to myślenie średniowieczne, jednak muszę przyznać, że w mojej rodzinie książki z dedykacją są przechowywane jak skarb, nie tylko przez nas dorosłych, ale także przez dzieci i młodzież.

Barrbossa
Posty: 1
Rejestracja: środa 16 maja 2018, 13:05

Re: Przedstawiciele handlowi

piątek 18 maja 2018, 21:40

Jako jeden z przedstawicieli handlowych informacje o potencjalnych klientach wyszukuję za pośrednictwem rejestru zawierającego spolki cywilne. Jest to łatwy i szybki sposób, umożliwiający wyszukanie klientów z poszczególnych branż.

Wróć do „Biblioteka w Szkole - Forum Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości